Valdovų rūmų kieme kitokiu žinomų kūrinių skambesiu užbūrė Andrius Mamontovas

Andriaus Mamontovo koncertas/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-20 09:00
Valdovų rūmų kieme vėl skambėjo Andriaus Mamontovo muzika. Šį kartą atlikėjas grįžo į „Midsummer Vilnius“ visai kitokiam muzikiniam susitikimui. Žiūrovai išgirdo žymiausius muzikanto kūrinius, kuriems netikėtą skambesį suteikė netradiciniai atlikimo būdai.

„Džiugu vėl sugrįžti į festivalį „Midsummer Vilnius“, ir šį kartą su visai kitokio formato pasirodymu. Pasiruošimai šiam koncertui ir kūrybinis procesas man labai įdomus ir intriguojantis, tikiu, kad klausytojai bus maloniai nustebinti“, – prieš pasirodymą kalbėjo A. Mamontovas. 

Praėjusiais metais muzikantas festivalyje surengė debiutinį koncertą kartu su orkestru, kuris dar visai neseniai baigė anšlaginį turą po didžiąsias Lietuvos arenas. Be to, A. Mamontovo albumo „Šiaurės naktis. Pusė penkių“ naujoji versija nuskambėjusi drauge su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno buvo įrašyta legendinėje „Abbey Road“ studijoje, Londone.

Andriaus Mamontovo koncertas/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Andriaus Mamontovo koncertas/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.


Kiekvienas A. Mamontovo pasirodymas scenoje – tai atsakingas ir prasmingas muzikinis susitikimas, nepaliekantis abejingų. Pasak Andriaus, muzika visada kviečia ieškoti naujų formų, su laiku keičiasi ir santykis su ja.

„Kažkada, anksčiau mano kūryboje buvo daugiau spontaniškumo, dabar kiekvienam garsui, natai ir žodžiui norisi skirti daug dėmesio. Bet pokyčiai yra natūralus ir gaivališkas dalykas. Ką gali žinoti? Galbūt vėl grįšiu prie spontaniško požiūrio. Keliaudami per gyvenimą, pereiname įvairias fazes ir laikotarpius“, – apie ilgametę muzikinę veiklą pasakojo atlikėjas.Kiekvienas A. Mamontovo pasirodymas scenoje – tai atsakingas ir prasmingas muzikinis susitikimas, nepaliekantis abejingų. Pasak Andriaus, muzika visada kviečia ieškoti naujų formų, su laiku keičiasi ir santykis su ja.

„Kažkada, anksčiau mano kūryboje buvo daugiau spontaniškumo, dabar kiekvienam garsui, natai ir žodžiui norisi skirti daug dėmesio. Bet pokyčiai yra natūralus ir gaivališkas dalykas. Ką gali žinoti? Galbūt vėl grįšiu prie spontaniško požiūrio. Keliaudami per gyvenimą, pereiname įvairias fazes ir laikotarpius“, – apie ilgametę muzikinę veiklą pasakojo atlikėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai