Valdovų rūmų kiemą užpildė hiphopo ritmai: šėlo grupės „G&G Sindikatas“ vyrai

Vakaro akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 22:21
„Midsummer Vilnius“ festivalyje – pirmą kartą Valdovų rūmų kiemą drebino hiphopo muzikos ritmai. Liepos 20 d. išskirtinį koncertą surengė „G&G Sindikatas“ su projektu „Unplugged“, kurio metu kartu scenoje pasirodė net kelios dešimtys muzikantų, tarp kurių styginių kvartetas, pučiamieji. „Surinkome visus savo srities profesionalus, tiek muzikantai, tiek technikai – maksimaliai pasiruošę“, – iki koncerto likus kelioms valandoms sakė grupės nariai.

Labiausiai grupę „G&G Sindikatas” žavėjo vieta, kurioje jie grojo.

„Valdovų rūmų kiemą gaubia ypatinga aura. Nebijome net prasto oro, mums patinka lietus. Net jei kiltų audra ir nutrauktų elektros laidus – vis tiek galėtume groti. Juk koncertas taip ir vadinasi – „Unplugged“ (Liet. „Atjungtas“)“, – prieš koncertą juokėsi grupė

Pasak hiphopo meistrų, „apvilkti“ dainas kiek kitokiais „drabužiais“ nebuvo sudėtinga.

„Mūsų muzikoje gausu tiek pučiamųjų, tiek styginių instrumentų. Esminis skirtumas – viską atliksime gyvai ir su naujomis aranžuotėmis. Energetika ant scenos bus tikrai puiki. Dėl 30-ties žmonių ant scenos – reikia prisitaikyti ir keistis,” – pasakoja „G&G Sindikato“ vyrai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kultiniai „G&G Sindikato“ kūriniai perdaryti su specialiai šiam projektui Liutauro Janušaičio ir Jievaro Jasinskio sukurtomis aranžuotėmis bei prisijungusiais profesionalais muzikantais suskambėjo naujai. Tai naujas įvaizdis „G&G Sindikato“ koncertinės veiklos istorijoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Prieš tai „G&G Sindikatas: Unplugged“ koncertas buvo tris kartus surengtas Rusų dramos teatre, o šį kartą – istorinių Valdovų rūmų kieme. Kaip pasakoja patys grupės nariai, tai ne šiaip koncertas, o ypatingas skambesys, specialios aranžuotės, aplinka, sukurta tik tam vakarui. Naujas vaizdas ir garsas – vieninteliame tokiame šios vasaros koncerte.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai