Valdo Adamkaus balsas rinkimuose – už Lietuvos gerovei ir saugumui atstovaujančius kandidatus

Valdas Adamkus atidavė savo balsą Seimo rinkimuose / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-10-11 14:56
Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sako Seimo rinkimuose balsavęs už kandidatus, kurie atstovauja Lietuvos žmonių gerovei ir valstybės saugumui.

„Turėjau progą pasirinkti, mano vertinimu, geriausius kandidatus, kurie tikrai atstovautų geriausiai Lietuvos žmonių gerovei ir tuo pačiu valstybės saugumui“, – sekmadienį Saulėtekyje žurnalistams sakė kadenciją baigęs šalies vadovas. „Pasirinkau sąrašą, kuriame buvo, man atrodo, daugiausiai tinkamiausių žmonių, iš kurių galiu pasirinkti, už tuos ir balsavau“, – pridūrė jis.

V.Adamkaus teigimu, šiuo metu Lietuva susiduria su tiek su vidaus politikos problemomis, tiek su išorės grėsmėmis, todėl jis pasirinko stabilumą. Iš būsimo parlamento jis sakė besitikintis „daugiau nuoširdaus darbo, rūpinantis žmonių gerove, pirmiausiai, o ne savo asmeniniais reikalais“.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Seimo rinkimuose sekmadienį rinkėjai kol kas balsuoja šiek tiek aktyviau nei per 2016 metų Seimo rinkimus. Per pirmąsias tris valandas balsavo 5,91 proc. rinkėjų. Kartu su balsavusiais iš anksto, bendras aktyvumas iki 10 valandos siekia 17,56 procento. Prieš ketverius metus iki 10 val. balsavo 4,8 proc. rinkėjų, o iš anksto – 6,65 proc., tačiau tuomet išankstinis balsavimas savivaldybėse truko trumpiau.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai