Valda Bičkutė tapo vestuvinių suknelių modeliu: „Norėjau būti pašėlusia nuotaka, šokau ant stalo“

Valda Bičkutė / Kasperina ir EO nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-05 13:39
„Sidabrinės gervės“ laimėtojai, aktorei Valdai Bičkutei teko įkūnyti ne tik nuotaką, bet ir gundančią moterį juodais, prabangiais drabužiais. Ji įsiamžino naujoje, „Virgo“ vestuvinių suknelių fotosesijoje „Tarp žemės ir dangaus“.

Dizainerės Virginijos Paulauskienės kurti drabužiai – išties įspūdingi. Pavyzdžiui, juodam kolekcijos sijonui sukurti prireikė net 10 metrų prabangaus audinio, kuris sveria 2,5 kilogramų.

Pasak V.Bičkutės, pristatyti vestuvinių suknelių kolekciją jai buvo įdomi patirtis. „Turėjau progą įsitikinti, kad lakoniška elegantiška suknelė nėra ta, kuri man tinka ir patinka. Norėjau būti pašėlusia nuotaka, todėl šokau ant stalo“, – darbo užkulisius prisiminė aktorė.

Kasperina ir EO nuotr.
Kasperina ir EO nuotr.

Ją sužavėjo kūrėjos pasirinkti modeliai, esą drabužių kirpimai – labai praktiški, patogūs, nevaržo judesių. „Taip laisvai ir patogiai norėčiau jaustis per visas šventes. Sijonas turi kišenes, o nėriniai – elastingi, dailiai priglunda prie kūno. Idealu, kai dera grožis, kokybė ir patogumas“, – sakė V.Bičkutė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorė Valda Bičkutė apie seserį Vaidą: „Aš svajoklė, ji man neleidžia atitrūkti nuo realybės“

Kasperina ir EO nuotr.
Kasperina ir EO nuotr.

Aktorė prasitarė, kad rinkdamasi savo vestuvinę suknelę pirmenybę teiktų minimalizmui ir elegancijai. „Mėgstu ilgas sukneles, nešioju jas ir kasdien, ir švenčių proga, todėl manoji tikrai bus žemę šluojanti. Man patinka „uodega“, patinka aplink kojas jausti daug audinio, jausti sijono svorį ir apimtį.

Daugiau kolekcijos modelių – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai