„Valanda su Rūta“: rusai vilioja Jevgenijų Šukliną 10 tūkstančių eurų alga

Jevgenijus Šuklinas / Motiejaus Šalkausko/ „Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-06 15:17
Kaip iš Vyriausybės gautas šimtatūkstantines premijas žada išleisti mūsų olimpiečiai? Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (26) prisipažino, kad, grįžęs iš Londono, apvažinėjo ežerų pakrantes, ieškodamas sklypo savo svajonių namui.

Iki laimėjimo J.Šuklinas apie tai negalėjo net pasvajoti, nors prisipažino, jog dabar jį vilioja 10 tūkstančių eurų atlyginimu, butu ir mašina, kad sutiktų atstovauti Rusijai.

Laurai Asadauskaitei  400 tūkstančių litų  premija – tikras galvos skausmas. „Kur tokius pinigus tinkamai panaudoti?“ Daugelis sportininkų gyvena aistra  savo sportui, o ne pinigams. Todėl prisipažįsta, kad laimėtos premijos – jiems didelis  turtas. Daina Gudzinevičiūtė,  auksinė Sidnėjaus olimpiados šaulė, tokią premiją laimėjusi prieš 12 metų, sako tuomet nuolat sulaukusi klausimų, kur tuos pinigus dėsianti ir kokį prabangų gyvenimą dabar sau leisianti.

„Tuo tarpu mūsų namuose nebuvo nė vieno mūsų baldo, – prisimena olimpietė. – Tuomet apie save išgirdau visko: ir nuo komiškų gandų, kad gyvenu su Ryčiu Cicinu, ir kalbų, kad sergu sunkia liga.“

LNK pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ premjera šio ketvirtadienio vakarą 19.55 val. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama