Valandą į savo koncertą vėlavusią Rihanną gerbėjai apmėtė traškučiais

Rihanna / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gerbėjai iš Mančesterio nusprendė nesitaikstyti su nepagarbiu Rihannos elgesiu ir kai ji ant scenos pasirodė valandą pavėlavusi, apmėtė ją traškučiais, rašo „The Daily Mail“.

Antradienį į koncertą Mančesteryje Rihanna pavėlavo valandą, ir, kaip jai jau įprasta, nesivargino už tai gerbėjų atsiprašyti. Dainininkė iš karto pradėjo koncertą su „Rude Boy“ daina.

Po šios dainos į pavėlavusią dainininkę vienas gerbėjas metė dovanėlę, kurios buvo išdalintos visiems koncerto žiūrovams. Rihanna dėl to susinervino ir išrėžė: „Galima būti gerai išprotėjusiam, ir galima būti blogai išprotėjusiam. Kai metate š*** į mane, tai jau epiškas susimovimas“.

Dar labiau dėl šių žodžių susinervinę gerbėjai pradėjo mėtyti į ją traškučius, o Rihanna toliau bandė juos auklėti: „Prisiekiu Dievui, baikit šitą š***. Rimtai, traškučiai? Ar tai taip svarbu?“

25-erių Rihanna jau ne pirmą kartą bando savo gerbėjų kantrybę – gegužę Bostone ji į savo koncertą pavėlavo tris valandas, nes užsižiūrėjo krepšinio varžybas, ir gerbėjų nė neatsiprašė.

Skaitykite daugiau