Vakaro svečių akys krypo į Milisandrą Kvaraciejūtę-Radzevičienę: žvilgsnius prikaustė jos puošni apranga

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Patruliai“ nario Algirdo Radzevičiaus žmona, verslininkė Milisandra ant žaliojo muzikos apdovanojimų „Auksinis lašas“ kilimo atrodė stulbinančiai – žinoma moteris lietuviškos muzikos gerbėjams svarbiame vakare vilkėjo ilgą, aukso spalvos suknelę ir skaidrius aukštakulnius batelius.

Žmonės.lt portalui ji pasakojo vakarinį drabužį įsigijusi Pekine vykusioje didžiulėje parodoje. Į Lietuvą tuomet atkeliavo trys tokie pat puošnūs drabužiai. Vieną suknelę Milisandrą pasiliko sau, o kitą padovanojo mamai. Trečioji kurį laiką vis laukė savo naujosios šeimininkės.

„Pasipuošusi man patikusiu drabužiu nusifotografavau, o nuotrauką paskelbiau savo socialinio tinklo profilyje. Jį pamatė mano tėvų buvusio verslo partnerio Mykolo Orbako dukra, dainininkė Kristina Orbakaitė ir... suknele labai susižavėjo. Tad, dar viena tokia pati kaba jos spintoje“, – apie pasaulinio lygio garsenybės pasirinkimą pasakojo Milisandra.

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“

Bateliai, kuriuos „Auksinio lašo“ viešnia priderino prie savo drabužio, atkeliavo iš Pietų Korėjos. Daug po įvairiuose pasaulio kraštuose vykstančias parodas keliaujanti moteris sakė neretai vasarai skirtą avalynę įsigyjanti būtent žiemą.

„Tokiu laiku į daugelį butikų jau atkeliauja šiltajam sezonui skirtos kolekcijos. Neretai su jų savininkais pavyksta susitarti, kad parodytų tai, ką turi paruošę netolimai ateičiai. Tuomet galiu įsigyti aktualiausias mados naujienas“, – sakė pašnekovė.

Nors jos namai nemaži, didžiąją savo asmeninių batelių kolekciją Milisandra laiko darbe – drabužių parduotuvėje. Iš čia ji dažniausiai vyksta į svečius ar renginius, todėl visada turi būti pasiruošusi iššūkiui gražiai atrodyti.

„Labai mėgstu basutes. Jų turiu tikrai daug“, – kalbėjo M. Kvaraciejūtė-Radzevičienė.

Patys mėgstamiausi jos bateliai yra vasarą pirkti Vilniuje – išskirtinius aukštakulnius puošia plunksnos.

„Kasdien mėgstu avėti batus lygiu padu. Bet jei kur nors einu, visada iš savo „archyvo“ pasirenku avalynę aukšta pakulne“, – sakė žinoma moteris. 

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“ (73 nuotr.)
+67
Skaitykite daugiau