Vakarėlių maratonas: Rihanna vėl atšaukė savo darbus, kad galėtų išsiblaivyti

4 vieta – dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-20 18:41
Mažiau nei prieš porą savaičių skandalingoji dainininkė Rihanna (24) buvo atsidūrusi ligoninėje dėl nesibaigiančių vakarėlių sukelto „organizmo išsekimo“. Tačiau dainininkei tai, rodosi, nė motais – ji ir vėl linksminosi iki paryčių ir atšaukė savo darbus, kad galėtų atsigauti.

Šeštadienį Rihanna buvo pastebėta šėlstanti reperių Jay-Z ir Kanye West prodiuserio Tyrano Smitho  garbei surengtame gimtadienio vakarėlyje. Šventėje taip pat pasirodė ir Kanye mylimoji Kim Kardashian su broliu Robu, aktorė Gwyneth Paltrow su savo vyru, grupės „Coldplay“ lyderiu Chrisu Martinu. A lygio žvaigždžių vakarėlyje taip pat dalyvavo ir dizainerė, Sero Paulo McCartney dukra, Stella McCartney.

Štai Rihanna iš jų visų, regis, labiausiai padaugino alkoholio. Mergina iš vakarėlio išėjo įsikibusi draugei į plaukus, nenustojo kvatoti ir vos nepavėlavo į lėktuvą, skrendanti iš Londono namo, praneša portalas dailymai.co.uk.

Tiesa, Rihanna atšaukė ir visus suplanuotus sekmadienio darbus, kad galėtų išsipagirioti, nes ryte pabudo vis dar girta: „Pabudęs girtas 9 ryto supranti, kad gyvenimas yra puikus. Žinai, kad geras vakarėlis buna tada, kai atsikėlusi nubėgi į savo geriausios draugės kambarį ir paklausi: Kaip aš atsidūriau savo lovoje?“, - rašė dainininkė savo paskyroje, socialiniame tinkle „Twitter“. Rihanna taip pat džiaugėsi, kad Jay-Z „ją išgelbėjo davęs dar vieną laisvą dieną atsigauti“.

Žmonės.lt jau rašė apie tai, kad po vakarėlių maratono Rihanna dėl išsekimo ir dehidratacijos buvo atsidūrusi ligoninėje.

Nuotraukas iš Tyrano Smitho gimtadienio galite pasižiūrėti čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai