Vaizdo įrašas iš Monikos Linkytės vaikystės: būdama 10-ies muzikos mokykloje ji dainavo „Neklaužadą“

Monika Linkytė vaikystėje / Youtube.com stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-14 18:28
Dainininkė Monika Linkytė (21) gerbėjams parodė vaizdo įrašą, kuriame ši užfiksuota vaikystėje. Tuomet vos 10-metė Monika dainavo muzikos mokyklos Gargžduose, iš kur yra kilusi, šventėje.

Šventėje M.Linkytė atliko dainą „Neklaužada“, ją dainuoti, kaip atsimena, pasirinko pati. „Man atrodo, tai buvo išleistuvės muzikos mokykloje, buvau antrokė ar trečiokė“, – Žmonės.lt sakė M.Linkytė. Dainininkė pasakojo, kad tokios šventės muzikos mokykloje vykdavo kasmet. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Dabar labai miela žiūrėti šį vaizdo įrašą. Matai save vaikystėje dainuojančią ir galvoji, jog dainavimo galimybės yra beribės. Juk tereikia tikslingai nukreipti savo energiją, įdėti daug darbo, pastangų ir mintimis pasikviesti laimę į savo namus“, – Žmonės.lt sakė atlikėja. 

M.Linkytė priduria linkinti kiekvienam rasti savo tikslą ir jį pasiekti. „Prisimenu, kaip vaikystėje svajodavau dainuoti, pasiėmusi šukas vaizduodavau, kad jos – mikrofonas ir štai, prašau! Todėl ir dabar nebijau svajoti, nes manau, kad kiekvienas žmogus turi galimybes, kurioms nenustatytas joks limitas. Tik kiekvienas turi išmokti kovoti“, – sakė dainininkė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai