Vaizdo įrašas iš Beyonce koncerto užminė mįslę: dainininkė ir vėl laukiasi?

Beyonce ir Jay-Z / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiuo metu po pasaulį su koncertiniu turu keliaujanti dainininkų pora Beyonce ir Jay-Z paskatino kalbas, kad laukia ketvirto vaiko gimimo. Gandai apie dar vieną atlikėjos nėštumą sklandė jau kurį laiką, o vaizdo įrašas iš koncerto Paryžiuje tokias kalbas neva patvirtino.

Ant scenos atlikėja lipo vilkėdama ypač aptemptą, paslapties beveik nepaliekantį drabužėlį. Gerbėjų padarytuose vaizdo įrašuose akivaizdžiai matyti, kad Beyonce pilvukas buvo gerokai didesnis nei įprasta.

Savaime suprantama, tą vakarą atlikėja galėjo būti tiesiog sočiau pavalgiusi... Internautai sykį jau nudegė per anksti darydami išvadas: praėjusį rudenį garsiai kalbėta apie Miley Cyrus nėštumą, bet dainininkė vėliau paaiškino, jog pilvas nuotraukoje išsipūtęs dėl ypač sočios Padėkos dienos vakarienės.

Tačiau Beyonce atveju viskas šiek tiek kitaip. Ji mėgsta kalbėti užuominomis. Štai viename savo kūrinių ji užuominomis apdainavo Jay-Z neištikimybę ir santuokos krizę. Tik prabėgus ne vienam mėnesiui sutuoktiniai patvirtino, jog dainoje skamba tikri jųdviejų išgyvenimai. O dabar Beyonce pasipuošė marškinėliais su užrašu „Carter 4“. Ar tai reiškia, kad ketvirtas Carterių vaikelis jau pakeliui? Gerbėjai tuo nė neabejoja, bet patys atlikėjai tokių kalbų nekomentuoja.

2008-aisiais susituokusi atlikėjų pora augina šešerių metukų dukterį Blue Ivy ir vienerių metukų dvynius Sirą bei Rumi.

Skaitykite daugiau