Vairuotojo pažymėjimą gavusi Dileta Meškaitė-Kisielienė kol kas sėda prie vyro BMW vairo

Dileta Meškaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „4 Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė 2015-uosius baigė svarbiu pasiekimu: dainininkė išlaikė vairavimo egzaminą ir jau turi vairuotojo teises.

Žmonės.lt D.Meškaitė-Kiselienė pasakojo vairavimo egzaminą išlaikiusi iš pirmo karto, o vairuotojo pažymėjimą atsiėmė gruodžio 30-ąją. 

„Labai bijojau egzamino ir tikrai netikėjau, kad man pavyks. Šiaip baimės vairuoti neturiu, bet visi aplink tiek skundėsi, kad iš pirmo karto niekaip nepavyksta... Bet man pavyko“, – bendraudama su Žmonės.lt pasakojo Dileta. 

Tiesa, egzaminas vis tiek pareikalavo daugiau drąsos nei įprasta: vairuoti Dileta mokėsi važinėdama sausais keliais, o štai dieną prieš egzaminą ėmė ir prisnigo!

Dileta Meškaitė-Kisielienė išlaikė vairavimo egzaminą / Asmeninio albumo nuotr.

„Geriausias pokštas čia... Kai pasnigo, iškart išsigandau. Vyrui sakiau, kad niekaip neišlaikysiu – įvažiuosiu kur nors, paslysiu, nuslysiu... O jis drąsino. Tada paskambinau instruktoriui, paprašiau, kad dar kartą pavažiuotume. Jis mane padrąsino, pagyrė, kad viską darau gerai, sakė, kad manimi tiki... Na ir pati patikėjau“, – džiaugiasi ji. 

Dabar, gavusi vairuotojo pažymėjimą, Dileta skolinasi savo vyro BMW – nuosavą automobilį pirks kada nors vėliau. 

O vyras džiaugiasi, mielai skolina: „Jis man pats sako, kad sėsčiau ir važiuočiau. Sakė, kad taip laukė to momento, kada pamatys žmoną per langą, atsidarančią vartelius ir išvažiuojančią pačią, o ne taksi skambinančią... O ir šiaip patenkintas, kad dabar bus, kas parveš iš gimtadienių.“

Dileta Meškaitė-Kisielienė išlaikė vairavimo egzaminą / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau