Vaikystėje tėvo netekęs aktorius Giedrius Savickas prisipažino, kad šeima – viena didžiausių jo gyvenimo svajonių

Giedrius Savickas / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Gal nesipiršau, gal man nesipiršo“ – apie savo meilės istorijas „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ atvirauja žinomas teatro ir kino aktorius Giedrius Savickas. „Tiesiog aš dar labai noriu alpti iš meilės. Ir visai nebūtina iškart tuoktis, galima pragyventi kartu visą gyvenimą ir susituokti septyniasdešimties. Žinok, supratau, kad nelaiminga meilė irgi yra labai gražu“, – nesuprasi, rimtai, ar juokais kalba G. Savickas.

Pats tėvo netekęs dar vaikystėje, Giedrius neslepia, kad šeima – viena didžiausių jo gyvenimo svajonių: „Iš vaiko egoistiškai galėčiau pasiimti tai, ko negavau iš savo tėvo“, – atvirauja Giedrius ir pasakoja, kad jau yra sugalvojęs šimtus žaidimų, kuriuos žaistų su savo atžala.

Tačiau lyg pats sau prieštarautų, čia pat ima pasakoti jam patinkančią gyvenimišką istoriją: „Kartą buvo toks buriuotojas, jis visus metus plaukiojo jūrose. Ir štai, jis grįžta, pamato krantą, kuriame stovi jo žmona su sūnumi ir moja jam ranka. Ir jis....apsisuko ir išplaukė į jūrą dar metams! Ir aš toks – norisi šeimos, bet ir norisi išplaukti jachta“, – apie šeimyniniam gyvenimui koją kišantį charakterį laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei pasakoja aktorius.

„Kas gi būtų, jei mylima moteris norėtų, kad šoktum pagal jos dūdelę?“ – į tokį vedėjos klausimą G.Savickas akimirksniu atkerta: „Tuomet aš įsigyčiau barabanus ir ji šoktų pagal mano barabanus!“

Šmaikštus ir atviras „Kitoks pokalbis“ su G. Savicku – jau šį penktadienį, gegužės 16 d., 19 .00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Giedrius Savickas

 

Skaitykite daugiau