Vaikystėje rankų netekusi Barbie Thomas neišsižadėjo svajonės tapti kultūriste

Barbie Thomas / Kadras iš „Youtube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-02 20:25
Gegužę JAV vykusiame kūno rengybos čempionate, kuriame dalyvavo keli šimtai vyrų ir moterų, tik vienai dalyvei publika plojo atsistojusi, ir ši moteris net nebuvo prizininkė. Ji – vaikystėje abiejų rankų netekusi Barbie Thomas (37 m.), kuriai tai nesukliudė siekti savo svajonės tapti profesionalia kultūriste.

Arizonos valstijoje gyvenančios Barbie Thomas pasirodymas sužavėjo ne tik kultūrizmo ar sporto gerbėjus, bet ir tuo nesidominčius žmones – pasaulio žiniasklaidą kaip mat apskriejo šios išskirtinės moters istorija.

Barbie Thomas nuotraukų galite pamatyti paspaudę ČIA.

Vieniša dviejų vaikų mama Barbie Thomas abiejų rankų neteko būdama vos dvejų metų per nelaimingą atsitikimą transformatorinėje. Ji išmoko gyventi be rankų ir dabar sugeba pati susitvarkyti buitį, gaminti maistą, valytis dantis, vairuoti, rašyti sms žinutes ir gyventi visavertį gyvenimą.

Kultūrizmu moteris domėjosi jau seniai, kol galiausiai 2003-iaisiais nutarė vyti visas savo abejones šalin ir pasiruošti kultūrizmo varžyboms. Pirmiausia ji išsiaiškino tokių varžybų reikalavimus ir taisykles bei gavusi organizatorių palaiminimą ėmė ruoštis varžyboms, kuriose dalyvauja reguliariai.

„Vieninteliai apribojimai yra tie, kuriuos sau išsikeli pats, – sakė ji „Daily Mail“. – Visi turi vienokių ar kitokių trūkumų ir apribojimų, tik maniškiai labiau matomi nei kitų.“

Didžiausias jos pasiekimas kol kas yra penktoji vieta 2012-aisiais vykusiose varžybose, kuriose dalyvavo šešios moterys. Nors kitiems priešpaskutinė vieta nė kiek nepanašu į pasiekimą, kuriuo verta didžiuotis, tačiau pačiai Barbie Thomas tai be galo svarbu. Tai, kad nurungė bent vieną visiškai sveiką sportininkę su abiem rankomis, jai yra labai reikšmingas pasiekimas.

„Neabejoju, kad varžybose mane pamatę žmonės nesuprato, ką aš ten veikiu. Akivaizdu, kad tai kūno sudėjimo varžybos, o man trūksta kai kurių kūno dalių. Tačiau po to, kai pirmą kartą atlikau savo numerį, žmonės pradėjo suprasti, kad aš tokia pati sportininkė kaip ir kiti ir tikrai esu savo vietoje“, – pirmąsias kultūrizmo varžybas prisiminė Barbie Thomas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai