Vaikystėje patyčias kentusi paauglė šiandien didžiuojasi modelio karjera

Natalia Castellar / Instagram.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-17 08:57
Iš Puerto Riko kilusiai Nataliai Castellar šiuo metu yra 17 metų ir ji jau džiaugiasi sėkminga modelio karjera, rašo „The Sun“.

Vis dėlto jaunesniame amžiuje merginai teko ištverti ganėtinai žiaurias bendraamžių patyčias dėl savo vešlių antakių. Kartais, merginos tikinimu, patyčių socialiniuose tinkluose jai tenka sulaukti ir dabar – net ir tada, kuomet modelių pasaulyje šis bruožas ir tapo didžiausiu jos išskirtinumu.

Šiuo metu JAV Virdžinijos valstijoje gyvenanti Natalia Castellar yra pozavusi garsios prancūzų kosmetikos gamintojos NARS reklamose bei pristatinėjusi italų drabužių bei aksesuarų parduotuvės Mansur Gavriel drabužius.

Kylančia žvaigžde mados pasaulyje laikoma jauna mergina tikina šiuo metu dėl savo išvaizdos nė kiek nekompleksuojanti ir netgi džiaugiasi turinti tai, kas ją išskiria iš kitų.

„Kai buvau jaunesnė, mano antakiai buvo tai, į ką visi atkreipdavo dėmesį. Iš manęs nuolat tyčiodavosi tiek dėl jų dydžio, tiek ir dėl formos, vienu metu netgi norėjau visiškai juos nusiskusti. Laimė, to nepadariau.

Dabar man jau visiškai nesvarbu – vešlūs antakiai madingi ar ne, aš vertinu šį savo bruožą, nes būtent jis mane išskiria iš kitų modelių. Jie yra mano prekės ženklas, gaila tik, kad jų neįvertinau anksčiau“, – pasididžiavimo neslėpė mergina.

Naujausias jos karjeros pasiekimas – kontraktas su NEXT modelių agentūra, žadantis išties svaiginančią modelio karjerą. Vis dėlto paauglė tikino, kad ji yra visiškai paprasta mergina.

„Neskaitant mano darbo, esu visiškai įprasta paauglė. Dievinu piešti eskizus, mėgstu žaisti lakrosą, o laisvu metu negaliu atsispirti geriems filmams“, – apie save pasakojo Natalia Castellar.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai