Vaikystėje kugeliu pravardžiuotas Ugnius Kiguolis: „Gėda dėl to pyktis. Užtektų žodžio „atsiprašau“

Ugnius Kiguolis / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-09 11:53
Kugelio ir šaltienos skandalas ir toliau drebina Kauną. Atsakomąjį šūvį šovė laikinosios sostinės verslininkas Ugnius Kiguolis. Jis griežtai reikalauja atsiprašymo. Ugnius pasipiktinęs, kad jį kugeliu, o jo draugę Moniką Šalčiūtę šaltiena išvadino ne bet kas, o Kauno miesto Tarybos narys, politikas Dainius Matijošaitis.

„Man net gėda dėl to pyktis. Visą ginčą nutraukti galėtų paprastas žodis „atsiprašau“. Aš labai tikiuosi, kad Dainius nėra toks bailys ir tiesiog sugebės atsiprašyti“, – LNK laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą kalbės Ugnius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kauno meras apie Kugelio ir Šaltienos skandalą: „Keista, kodėl šie du asmenys prisiėmė tokią pravardę“

Žurnalistams Ugnius Kiguolis prisipažino, kad jau vaikystėje kugeliu jį pravardžiuodavo klasės draugai. Tačiau jo tokie prasivardžiavimai nežeidė. Verslininkas mano, kad didelę reikšmę turi tai, jog kugeliu jį pavadino aukštas pareigas užimantis, visuomenėje gerai žinomas žmogus. Dėl to už savo žodžius jis turi atsakyti.

Dėl įžeidimo verslininkas ruošiasi kreiptis į teismą. Kol kas skandalą nagrinėja Kauno miesto savivaldybės Etikos komisija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ugnius Kiguolis reikalauja atsiprašymo: jis ir Monika Šalčiūtė – ne „Kugelis ir Šaltiena“

Pasak Kauno vicemero ir Etikos komisijos nario Simono Kairio, mieste yra daug rimtesnių problemų, kurias reikėtų spręsti. Jo teigimu, į šią situaciją labiau reikėtų žvelgti su humoru, o ne rimtai.

Dainiui Matijošaičiui duotos dvi savaitės oficialiai pasiaiškinti, ką turėjo omenyje, socialiniame tinkle rašydamas apie kugelį ir šaltieną. Jei jis neatsakys, bus kviečiamas į teismą.

Lietuvos politikos padangėje tai nebe pirmas prasivardžiavimų šou.  Amžinatilsy  Julius Veselka Seimo narius buvo išvadinęs „bespermiais“, o Česlovą Juršėną pasiuntęs „šikti“. Mantas Adomėnas kolegę Birutę Vėsaitę išvadino „višta“, o Arūnas Valinskas Petrą Gražulį – „moraliniu pederastu“.

Politikai  ne kartą vienas iš kito šaipėsi, tačiau visi prasivardžiavimai baigdavosi taikiai. Tai pirmas kartas, kuomet  politikas įžeidė rinkėją.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai