Vaikų dienai – išskirtiniai Lietuvos kūrėjus vienijančio portalo KODASLT.LT pasiūlymai

Lietuvos kūrėjus vienijančio portalo KODASLT.LT partneriai
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Vilnietei, žinomai tinklaraštininkei Ugnei Barodicienei drauge su kūrybiniais partneriais kilo mintis įsteigti virtualią erdvę, vienijančią Lietuvos prekės ženklus, gamintojus, kūrėjus ir lietuvišką produkciją vertinančius skaitytojus.

Pasak tinklaraščio KODASLT.LT autorės U.Barodicienės, šio puslapio išskirtinumas – abipusė nauda. Gamintojai turi galimybę pristatyti savo prekės ženklą ir asortimentą, skaitytojai – vienoje vietoje susipažinti su įvairiais kūrėjais, gauti išsamią informaciją ir džiaugtis išskirtiniais pasiūlymais bei nuolaidomis.

Ugne, pristatykite tinklaraštį KODASLT.LT Kuo jis yra išskirtinis?

Tai – virtuali erdvė, kurioje susitinka Lietuvos kūrėjai ir gamintojai bei lietuvišką produkciją vertinantys žmonės. Šis tinklaraštis yra informacinio bei reklaminio pobūdžio. Tiesa, komercinės – t.y. tiesioginių pardavimų veiklos jis nevykdo, bet veikia tarsi tiltas tarp prekės ženklo ir skaitytojo. Mūsų tikslas – garsinti lietuvių kūrėjus, suartinti juos su pirkėjais, taipogi įkvėpti pradedančius kūrėjus, skatinti Lietuvoje pagamintų prekių vartojimą.

Tai pirmasis tinklalapis Lietuvoje, keliantis sau tikslą po vienu stogu suburti kuo didesnį ratą Lietuvos kūrėjų ir gamintojų. Šiuo metu kaip tik formuojama lietuviškų prekės ženklų bazė, kurioje laukiami visi – tiek smulkių rankdarbių kūrėjai, tiek šalyje jau gerai žinomi vardai. Siekiame pristatyti įvairių sričių atstovus: mados ir aksesuarų kūrėjus, kosmetikos, maisto, interjero detalių gamintojus ir t.t. Beje, pasiskelbti šioje bazėje kūrėjai bei gamintojai gali nemokamai. Svarbiausia, kad produktai būtų sukurti Lietuvoje, jie turi būti estetiški, kokybiški ir saugūs vartoti. Tad kviečiame į mus kreiptis visus šalies kūrėjus bei gamintojus, norinčius papildyti KODASLT.LT šeimą.

Ugnė Barodicienė/Asmeninio albumo nuotr.

Kuo šis puslapis yra įdomus bei naudingas skaitytojams?

Norėčiau kaip tik paminėti ir dar vieną tinklalapio išskirtinumą. Tai – abipusė nauda. Siekiame, kad šis tinklalapis teiktų naudą ne tik kūrėjams, bet ir skaitytojams. Kūrėjai čia turi progą pristatyti save ir savo gaminius, o skaitytojai naudotis paprasta paieškos sistema, atrasti naujus vardus ir aktualią informaciją. Ir dar ne mažiau svarbu: skaitytojai gali gauti išskirtines produktų įsigijimo sąlygas. Su KODASLT.LT bendradarbiaujantys prekės ženklai džiugina specialiomis nuolaidomis, o nauji pasiūlymai skaitytojų laukia kiekvieną savaitę.

Kada ir dėl ko Jums kilo idėja įsteigti būtent tokį tinklaraštį?

Kaip ir dauguma idėjų, ši taipogi gimė iš asmeninės patirties. Pati jau ketverius metus plėtoju moteriškų drabužių prekės ženklą ir puikiai suprantu, kiek laiko ir finansų kainuoja būti pastebėtam, ypač pradinėje verslo gyvavimo stadijoje. Dalyvaudama lietuviškai produkcijai skirtose parodose bei mugėse supratau, kad Lietuvoje turime nepaprastai daug kūrybingų, verslių žmonių, siūlančių išties kokybiškus, originalius gaminius. Tačiau interneto platybėse jie kažkur „išsibarsto“ ir dažnai nepasiekia savo tikslinio pirkėjo. 

Tad su kitais gamintojais ir bendraminčiais vis pasikalbėdavome, kad virtualioje erdvėje būtų šaunu turėti vieną vietą, kurioje galėtų prisistatyti visi prekių ženklai ir pasiekti kuo didesnę auditoriją. Svetur panašaus pobūdžio platformos gyvuoja jau seniai, kuriose, beje, sėkmingai prisistato bei prekiauja ir mūsų tautiečiai. 

Manau, šis tinklalapis yra naudingas žvelgiant ir iš pirkėjo pozicijos. Nusprendus įsigyti Lietuvoje sukurtą gaminį dabar tenka gaišti laiką ir naršyti internete arba rinktis iš to, ką esame pastebėję anksčiau. Tuo tarpu užsukę į KODASLT.LT svetainę ir pasirinkę dominančią prekių kategoriją galėsite rasti gausų prekės ženklų pasirinkimą ir būsite nukreipti tiesiai į jų el.parduotuvę ir/ar socialinius tinklus. Sutaupysite laiko, atrasite naujus vardus, o gal dar ir nuolaidą dominančiai prekei.

Ugnė Barodicienė/Asmeninio albumo nuotr.

Dėl visų šių jūsų minimų privalumų turbūt nėra sudėtinga prikalbinti lietuvių kūrėjus ir gamintojus pasiskelbti puslapyje KODASLT.LT?

Dauguma kūrėjų, į kuriuos kreipiamės, šią idėją sutinka ypač entuziastingai ir palankiai. Šiuo metu Lietuvos kūrėjų bendruomenėje išties juntama stipri susitelkimo atmosfera ir noras palaikyti vieni kitus.

KODASLT.LT gamintojams siūlo plačias bendradarbiavimo galimybes: nuo paprasto pasiskelbimo „prekės ženklų bazėje“ iki individualų gamintoją ir jo asortimentą apžvelgiančių straipsnių. Mes taip pat aktyviai dirbame, garsindami Lietuvos kūrėjus socialinėje erdvėje, bendradarbiaujame su didžiaisiais Lietuvos informaciniais portalais. Kiekvienas kūrėjas gali pasirinkti jam priimtiniausią bendradarbiavimo formą. Tad visi Lietuvos kūrėjai yra kviečiami bendradarbiauti ir  gali mums parašyti: info@kodaslt.lt.

Įvairių švenčių progomis skaitytojus supažindinate su teminių dovanų idėjomis. Šiandien ir visą pirmąją birželio savaitę minime tarpautinę Vaikų gynimo dieną. Ar ir šiai progai yra sukurta speciali rubrika?

Minint tarptautinę Vaikų gynimo dieną KODASLT.LT skelbia rubriką „Vaikų diena“. Jos tikslas – pristatyti lietuvių kūrėjus ir prekės ženklus, savo asortimente siūlančius mūsų šalyje sukurtus gaminius mažiesiems. O kokia šventė be dovanų ir siurprizų? Akcijoje dalyvaujantys gamintojai visą savaitę (t.y. nuo 06.01 iki 06.07 d.) vaikiškiems gaminiams su specialiu kodu taikys išskirtines nuolaidas. Be to, KODASLT.LT socialinėje erdvėje (www.instagram.com/kodas_lt ir https://www.facebook.com/kodaslt) skaitytojai kasdien galės laimėti prizų – gamintojų įsteigtų mielų dovanų!

Rubrikos „VAIKŲ DIENA“ dalyviai portale KODASLT.LT (38 nuotr.)
+32

Rubrikos „VAIKŲ DIENA“ dalyviai

BRIKIS

BRIKIS – trijų vaikučių mamos įkurtas verslas, kuriantis saugius ir stilingus funkcinius aksesuarus vaikams bei mamoms. Prekės ženklas siūlo rankų darbo čiulptukų laikiklius, kramtukus, dovanų rinkinius, sensorinius papuošalus vyresnėms sesutėms, o mamoms – žindymo karolius ir apyrankes. Visi BRIKIS gaminiai antialergiški, saugūs vaikams ir aplinkai, pagaminti bei sertifikuoti Lietuvoje.

BRIKIS

BUBOO

Sunku atrasti mamą, dar nepažįstančią šio lietuviško mados prekės ženklo. Per septynerius veiklos metus savo drabužiais ir aksesuarais jis papuošė gausų būrį mažų ir didelių klientų visame pasaulyje! O autentiško dizaino kepurėmis mielai puošiasi net patys išrankiausi. BUBOO kuria aktyviai šiuolaikiškai šeimai, todėl jų gaminiai išsiskiria ne tik savitu, gerai atpažįstamu stiliumi, bet ir aukšta kokybe bei dėvėjimo komforto lygiu. 

BUBOO

COZYWOOD

COZYWOOD kviečia pasinerti į spalvų, magijos bei svajonių kupiną pasaulį. Čia gimsta įkvepiančios dovanos gimtadienių, vaikų bei vestuvių šventėms – spalvingi bei žaismingi atvirukai, paveikslai, gimimo metrikai, vardiniai knygų skirtukai, šeimos švenčių atributika. COZYWOOD dovanos gaminamos ant medžio, tad kiekviena jų turi natūralią ir unikalią gamtos sukurtą tekstūrą. Būsite maloniai nustebinti jau tą akimirką, kai tik dovaną paimsite į rankas! Dovanodami įkvėpkime, stebinkime, ir dalinkimės  geriausiomis emocijomis! 

COZYWOOD

CUKRUS ACCESSORIES

CUKRUS ACCESSORIES – nerūpestingam ir spalvingam mergaičių kasdieniam stiliui ir gražiausioms švenčių akimirkoms kurti! Čia kuriami plaukų kaspinėliai, personalizuoti rankų darbo aksesuarų laikikliai – praktiškos ir žaismingos detalės, kurios džiugins mamyčių ir dukryčių akis, padės palaikyti tvarką namuose ar taps netikėta ir originalia dovanos idėja. Įsisek vaikystę į plaukus!

CUKRUS ACCESSORIES

DEER FOREST SILK

DEER FOREST SILK tai šilko ir gamtos harmonija. Lengvumu ir natūralumu alsuojantys gaminiai yra kūrėjos Gitanos Vyšniauskienės vienetiniai rankų darbo kūrinai. Kiekvienas šilko gaminys  yra dažomas, pasitelkus unikalią technologiją ir tikrų augalų atspaudus. Mergaitėms DEER FOREST SILK siūlo šilko sukneles ir tunikas tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek ypatingoms progoms.

DEER FOREST SILK

HEBE

HEBE naujas lietuviškas prekės ženklas, siūlantis išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės pledukus kūdikiams ir vaikams. Net 12 skirtingų dizainų su linksmais gyvūnėlių personažais! Pledai audžiami žakardinėmis audimo staklėmis iš 100 proc. merino vilnos iš Naujosios Zelandijos,  Australijos. Kad kiekvienas mažylis turėtų visada pasirengusį sušildyti geriausią „draugą“!

HEBE

YZYDECO

YZYDECO  išskirtiniai, minimalistinio dizaino meno kūriniais praturtins bet kurių namų interjerą, suteiks jiems šilumos ir jaukumo. Vaikų kambarį YZYDECO siūlo  puošti nuotaikingais paveikslėliais, kurie padrąsins, įkvėps ar palinkės labos nakties! Čia visada rasite originalią menišką dovaną gimtadienio, krikštynų, palankynų ir kitų įsimintinų švenčių proga.

YZYDECO

KVAPŲ NAMAI

KVAPŲ NAMAI didžiausia specializuota aromaterapijos laboratorija Lietuvoje! Čia jau nuo 2007 m. tiriami, kuriami ir gaminami įvairūs sveikatai palankūs aromaterapijos, kūno ir odos priežiūros produktai.  Vaikams KVAPŲ NAMAI siūlo tik sveikiausius, 100 proc. natūralios sudėties aromaterapinius eterinius aliejus ir vaikišką rankų darbo kosmetiką.

KVAPŲ NAMAI

LITTLE CRAZY THINGS

Jei esate neabejingi skandinaviškai estetikai bei minimalizmo, jaukumo ir tvarkos pojūčiui privalote susipažinti su LITTLE CRAZY THINGS! Tai – rankų darbo veltinio krepšiai ir daiktadėžės žaislams, jaukumo namams suteikiančios dekoracijos ir vaikiški aksesuarai. Gausus būrys žaismingų gaminių jau surado kelią į ne vieno mažojo svajotojo kambarį... ir širdį. 

LITTLE CRAZY THINGS

MADE BY JUSTIJA

MADE B JUSTIJA – meniškas prekės ženklas, įkvėptas motinystės patirties ir vaikystės spalvų! Tai jaunos kūrėjos rankomis piešti laisvalaikio drabužiai mažiesiems ir jų tėveliams. Visi gaminiai yra unikalūs ir puošti originaliais stilizuotais paveikslėliais, įkvėptais  gyvūnų, gamtos ir mus supančio pasaulio motyvų. Siuvami Lietuvoje, marginami specialiais nenuplaunamais dažais ilgam mažųjų džiaugsmui!

MADE BY JUSTIJA

MARMALUZI

MARMALUZI – jau daugelio šeimų pamėgtas, Lietuvoje gaminamas natūralus maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Prekės ženklo asortimente – vaisinės, daržovinės tyrelės, košės su mėsa, žuvimi, grūdinės košės, kruopytės užpilamai košei, trapukai, sultys ir net sveikatai palankūs užkandžiai ir desertai! Sukurta bendradarbiaujant su gydytojais kasdieniam ir subalansuotam mažųjų racionui, be konservantų, dirbtinių maisto ar skonio stipriklių.

MARMALUZI

MEDOOSA KIDS

MEDOOSA KIDS kūrybinės dirbtuvės iš Klaipėdos mažiesiems siūlo vardinius lavinamuosius  indus ir aplinkai draugiškas medines dėliones. Pažinti pirmuosius skaičius ir raides dar niekada nebuvo taip smagu ir lengva! Tereikia išsirinkti dizainą, paveikslėlį ir spalvą. Linksma ir naudinga dovana kasdien vis kažką naujo atrandantiems vaikams.

MEDOOSA KIDS

MYLIMUKAI

Šio kūrybiško prekės ženklo moto – lavintis niekada ne per anksti! Pagrindinis MYLIMUKAI gaminys - kontrastingų spalvų lavinamosios kortelės, skirtos kūdikio regos stimuliacijai ir raidos etapų paspartinimui. Piešinukai ir vaizdai kortelėse patraukia mažylių dėmesį, skatina vizualinį informacijos įsisavinimą, didina smalsumą ir gebėjimą susikaupti. 

MYLIMUKAI

MINI 

Vaikų draugas MINI tiki, kad svarbiausi dalykai slypi mažose smulkmenose. Šio prekės ženklo asortimentas skirtas patiems mažiausiems. Čia rasite medinių lavinamųjų stovelių su barškučiais, o taip pat rankų darbo vardinių dovanų kūdikiams – silikoninių kramtukų ir jų laikiklių. Sukurta mažylių džiaugsmui, motorikos ir sensorinių pojūčių raidai!

MINI

SUPUOSI

SUPUOSI – tai stilingos, kokybiškos ir saugios rankų darbo supynės kūdikiams, vaikams ir visiems, besijaučiantiems vaikais širdyje! Šeimos puoselėjamas prekės ženklas siūlo gausų modelių, audinių ir spalvų asortimentą. Visi gaminiai gimsta su didžiule meile ir atidumu kiekvienai detalei, o iš dirbtuvių iškeliauja tik įsitikinus, kad darbas atliktas be priekaištų! 

SUPUOSI

TEJA TOYS

TEJA TOYS – vienetinių meškučių namai. Čia gimsta ypatingi rankų darbo gaminiai – kiekvienas su savo  istorija, charakteriu, spalvingais drabužėliais ir „įmeškinimo“ pasu! Meškučiai-talismanai kuriami iš natūralių medžiagų, su meile ir ypatingu dėmesiu detalėms. Nepaprastai šilta ir originali dovana mažiesiems, skirta ne tik žaisti, bet rūpintis ir branginti.

TEJA TOYS

URBAN FOOD

URBANFOOD –  šeimos verslas, puoselėjantis gilias sveikos mitybos tradicijas. Įvairūs, Lietuvoje užaugintų uogų, daržovių ir žolelių milteliai, vitaminais ir maistingomis medžiagomis praturtins kasdieninį vaikų racioną visus metus. Tarp prekės ženklo „top“ produktų – valgomoji rietmenė be glitimo ir vaikų jau pamėgti becukriai kukurūzai su daržovėmis.  URBANFOOD –  puiki ir paprasta išeitis nevalgantiems, skubantiems, sportuojantiems, alergiškiems šeimos nariams!

URBAN FOOD

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖ

Tai periodiniai kūrybinių užduočių rinkiniai vaikams. Montessori ugdymo principu parengtos užduotys užtikrina visapusišką vaiko lavinimą namuose, o kokybiškas laikas drauge garantuoja stiprų tarpusavio ryšį. Kiekvienoje UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite kruopščiai parinktą vaikų grožinės literatūros knygelę, 7 kūrybinius projektus ir visas priemones reikalingas jiems atlikti: viskas, ko gali prireikti, atkeliaus kiekvienoje UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE.

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖ

Ū K A I

Vaikystė - tai pats tyriausias, laisviausias ir spalvingiausias žmogaus gyvenimo etapas. Todėl Ū K A I sukūrė kokybiškas, modernaus dizaino, stilingas kojines, su kuriomis mažųjų kojos jaustųsi komfortiškai ir kad puoštų vaikiškus aprangos derinius kiekvieną dieną. Pagamintos Lietuvoje iš aukščiausios rūšies šukuotos medvilnės visos šeimos narių komfortui!

Ū K A I
Skaitykite daugiau