Vaikinų grupei „Pikaso“ iškilo grėsmė – Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla renka vaikinų grupę

Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2013-02-25 15:17
Reikia pripažinti, kad Lietuvos popmuzikos olimpe karaliauja merginų grupės. Tad kol merginos okupuoja sceną, vaikinų grupes suskaičiuoti pakaktų vienos rankos pirštų. Šią nusistovėjusią situaciją pakeisti nusprendė prodiuseriai Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė. Jie pasišovė surinkti talentingus vaikinus ir suburti grupę.

Trūksta vaikinų grupių

„Vaikinų grupių Lietuvoje tikrai neužtenka, – portalui Žmonės.lt pasakojo agentūros „Atlikejai.com” direktorė Neringa Zeleniūtė. – Mes matome pasaulines tendencijas, tiesiog pajutome poreikį. Tad kodėl gi nepadarius? Mūsų merginų projektas buvo sėkmingai paleistas, greitai švęsime dviejų metų gimtadienį. Tad pats laikas kažką mėginti naujo, kad nestovėtume vietoje.“

Mes esame už naujus veidus, naujus žmones. Iš viso, už talentus, kurie dar niekur nematyti, negirdėti ir neišnaudoti.

Anot N.Zeleniūtės, ši grupė skirsis tuo, kad vaikinai bus ne tik talentingi, bet sėkmingai funkcionuos Lietuvos muzikos rinkoje.

Aš nemanau, kad bus kažkas blogiau. Matome, kad visokių projektų atsiranda, bet jie neišgyvena arba labai greitai virsta niekam neįdomūs, mes mėginsime padaryti projektą, kuris būtų labai įdomus, stilingas, produktyvus ir veiksmingas Lietuvos rinkoje“, – tikino ji.

Pasidomėjus, ar prodiuserinė kompanija neketina keliauti trumpesniu keliu – kurti vaikinų grupę ne iš mažai žinomų talentų, o iš garantuotai populiarių balsų – Donato Montvydo ar Sahos Song – Neringa patikino, kad tai nėra jų tikslas. Be to, šie dainininkai jau turi savo gerbėjų ratą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Jie turi savo rinką, klausytojus ir gerbėjus. Mes ir vėl ieškosime naujų veidų, kurie yra nematyti arba labai mažai matyti. Kviečiame visus vaikinus: ir garsius, ir mažiau žinomus, ir tuos, kurie mėgino kažką daryti, bet jiems nepavyko. Mes esame už naujus veidus, naujus žmones. Iš viso, už talentus, kurie dar niekur nematyti, negirdėti ir neišnaudoti“, – pokalbį baigė ji.

Agentūra „Atlikejai.com” prodiusuoja Donatą Montvydą, Moniką Linkytę, Sasha Songą, grupes „Pinup Girls“, „Empti“ ir kt.,  O dabar yra pasiruošusi suburti naują muzikinį projektą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

G.Bendžius konkurencijos nebijo

O štai šią žinią iš portalo Žmonės.lt sužinojęs muzikos prodiuseris Gintaras Bendžius, kuris sėkmingai prodiusuoja vaikinų grupę „Pikaso“ (pradėjo gyvuoti 1999 metų gruodžio 1 d., išsiskyrė 2004 m. balandžio 27 dieną ir vėl pradėjo veiklą 2010-aisiais – aut.past.), patikino, kad didžiulės grėsmės nejaučia.

„Vien susikurti repertuarą, surasti savo nišą ir muzikinį stilių, iš tiesų, didžiulis paruošiamasis darbas. Šiai dienai, „Pikaso“ jau turi daug pranašumų. Jų gerbėjų ratas yra stabilus, o repertuare yra apie 50 kūrinių. Iš jų 15-16 tokie hitai, kaip „Europos vidury“, „Mano jausmai“, „Nostalgija“ ir kiti“, – savo nuomonę dėstė G.Bendžius.

Anot žinomo prodiuserio, konkurencijos bent jau kol kas jis nejaučia. Mat „užsukti“ grupės veiklą negali vos panorėjęs, pirštu spragtelėjęs ar koja treptelėjęs. Viskam reikia įdirbio.

„Nemanau, kad per metus kas nors nutiks. Kita vertus, kada šalia yra konkurentai, kiekvienai grupei, manau, yra stimulas tobulėti ir stengtis. Aš labai ramiai žiūriu į tuos dalykus ir šiai dienai žinau, kad ne viskas taip lengvai padaroma. Nors kartais tikrai girdime gana drąsių pareiškimų, bet po pusantrų ar dviejų metų galėsime pakalbėti, kaip tai naujai grupei sekasi viską įgyvendinti“, – sakė „Pikaso“ prodiuseris.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai