Vaikinas savo merginai piršosi 148 kartus, o ji to net nepastebėjo

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-18 13:53
Didžiojoje Britanijoje gyvenantis Ray'us Smithas (38 m.) penkis mėnesius fotografavo savo merginą ir kiekvienoje nuotraukoje jis išmaniai paslėpdavo ganėtinai svarbią frazę.

„Ar tekėsi už manęs?“ – 148-iose nuotraukose savo merginos paslapčia klausė R. Smithas. Tik Claire Bramley (33 m.), kuri jau aštuntą mėnesį yra nėščia, šio klausimo nei matė, nei girdėjo.

Moteris šventai tikėjo, kad vaikinas fotografuoja siekdamas įamžinti jos nėštumą. O ir paslėptos kortelės su svarbiuoju klausimu moteris sau už nugaros niekad nepastebėjo.

„Aš net nenutuokiau, ką jis sumanė. Visas mintis buvau sutelkusi į savo nėštumą, tad visiškai nekreipiau dėmesio į jo siunčiamus ženklus ar išslapstytus raštelius. Ray'us patikino, kad fotografuoja siekdamas sukurti prisiminimus būsimam vaikui, tad tiesiog leidau jam tai daryti“, – pasakojo C. Bramley.

Ray'us Smithas savo merginai pirštis planavo jau senokai, tačiau norėjo tai padaryti romantiškai, tad kuomet vyriškis sužinojo, kad Claire laukiasi, jam kilo mintis – savo mylimajai pirštis kiekvienoje užfiksuotoje jų nuotraukoje. Ir tai jis darė penkis mėnesius.

Galiausiai Kalėdų dieną Ray'us nuotraukas sukėlė į kompiuterį ir visas jas atsiklaupęs ant vieno kelio, parodė savo mylimajai, kartu galiausiai ir garsiai ištardamas lemtingąjį klausimą.

„Buvau nepaprastai nustebusi ir sužavėta jo idėjos. Ištariau „taip“ nė negalvojusi. Tai buvo išties nuostabi ir emocinga akimirka“, – pasakojo Claire Bramley.

Naujausi straipsniai