Vaikelio neseniai susilaukusi Cristiano Ronaldo mylimoji jau pluša sporto salėje

Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodriguez / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 18:34
Lapkričio 12 dieną futbolininkui Cristiano Ronaldo jo mylimoji Georgina Rodriguez pagimdė ketvirtąjį vaiką. Sportininkas jau augina dvynius ir sūnų, kuriuos jam pagimdė pakaitinės motinos. Poros gerbėjus visai neseniai nustebino tai, kad nepraėjus nė menesiui po gimdymo Georgina jau rūpinasi savo figūra.

Futbolininkas ir manekenė pirmą bendrą atžalą pavadino Alana Martina.

Georgina, akivaizdu, vaikelio nusprendė neslėpti. Prabėgus vos dviem paroms po gimdymo ji pasidalino nuotrauka su mažyle savo „Instagram“ paskyroje. Iškart po to moteris privertė savo gerbėjus išsižioti. Georgina vos pagimdžiusi sugrįžo į sporto salę.

Me encanta???? Maravilla de gym ????#amplitud #buenrollo #cr7crunchfitness @cristiano

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Panašu, kad gydytojų rekomendacijos, iškart po nėštumo reguliariai nesportuoti, Georginai nė motais. Moteris bent jau lengvus pratimus su kamuoliu pasiryžusi atlikti tuojau pat.

Žmonės.lt primena, kad su jųdviejų dukros motina futbolininkas Cristiano Ronaldo pirmą kartą susitiko per „Dolce & Gabbana“ vakarėlį. Žiniasklaidos meiliai leidžiantys laiką jie buvo pastebėti 2016 metais, „Disneilende“. Liepos 18 d. Cristiano Ronaldo patvirtino, kad jo mylimoji laukiasi kūdikio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai