Vaikelio besilaukiantis „MaNNazz“ duetas veiklos neapleidžia – grojo Sostinės dienų festivalyje

„MaNNazz“ grupės pasirodymas festivalyje „Sostinės dienos 2019“ /Beatos Zemskos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-01 11:00
Dar visai neseniai „MaNNazz“ grupės nariai, sutuoktiniai Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdan Sienkievič pranešė apie artėjančius didžiulius pokyčius jų gyvenime – vaikelio gimimą. Tačiau pora nesėdi vietoje ir išnaudoja laiką ne tik pasiruošimui tėvystei, bet ir muzikinei veiklai.

Šiandien gerbėjai turėjo galimybę jų kūrinių pasiklausyti Sostinės dienų festivalyje. Pora prasitarė, kad šis koncertas grupės planuose nėra paskutinis: „Dar planuojame nuvykti į Ukrainą, kur surengsime jaukų akustinį koncertą.“

Kaip teigia grupės vokalistė Kamilė teigia besijaučianti puikiai. „Kaip sako, nėštumas nėra liga, ir iš tiesų reguliariai sportuojant bei ilsinti, jėgų kartais tiek daug, kad nesitiki, jog jau septintas mėnuo. Kas keičiasi, tai mano gabaritai.  Kolegos juokiasi, kad lipu į kalną kaip senutė – tokie tie nėštumo malonumai“, – atviravo atlikėja.

Nors daininkės dienotvarkė stipriai nepakito, atsirado daug laisvo laiko. „Atsisakiau veiklos, kuri keltų bereikalingą stresą, pavyzdžiui, renginių organizavimo.  Pagalvojau, kad vaikelis šiuo metu man yra prioritetas, tad stengiuosi daug ilsėtis, reguliariai valgyti bei sportuoti. Daug mamų kartojo, kad kaip praleisiu nėštumą, toks bus ir vaikas, tai kol kas galiu pasakyti, jog vaikas ramus“, – džiaugėsi būsima mama.

Atlikėja Kijeve praleido dvejus metus, kur skraidydavo kartu su mama: „Tai buvo mano paskutinis noras prieš vaikeliui gimstant – aplankyti tas vietas, kur kartu su mama buvome. Jau senai planavom šią kelionę, bet darbų sukūryje vis nerasdavome laiko. Dabar turiu laiko ir Bogdanui pyragus kepti, ir su draugėmis susitikti. Iš pradžių buvo labai keista, neįprasta. Aš įpratusi daug dirbti, visada kažką planuoti ir staiga nieko, ramybė. Reikėjo laiko, kad pradėčiau mėgautis šiuo laikotarpiu.“

Naujausi straipsniai