Vaikelio belaukiant: G. Lebedeva-Kazakevič pasakoja, kaip į šią žinią reagavo iš pradžių

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-02 10:16
Sporto trenerė Greta LEBEDEVA-KAZAKEVIČ (28) ir imtynininkas, olimpinis prizininkas Aleksandras Kazakevičius (31) praėjus beveik metams po vestuvių sako, kad nuostabiausia gyvenimo šventė dar prieš akis – rugpjūtį turėtų gimti jųdviejų pirmagimis.

Greta, po jūsų su Aleksandru vestuvių prabėgo beveik metai, ar, be vaikelio laukimo, šeimoje buvo kokių pokyčių?

Po vestuvių pasikeitė turbūt tik statusas ir mano pavardė. Santykiai kokie buvo geri, tokie ir liko. Mūsų šeimoje vyrauja harmonija, pagarba vienas kitam ir tikrai begalinė meilė, todėl niekada nesipykstame dėl smulkmenų. Posakis, kad meilė trunka trejus metus, mums negalioja, turbūt atvirkščiai – su Aleksandru dar labiau mylime vienas kitą.

 „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
„MARK and MIGLE Photography“ nuotr.

Koks jausmas aplankė sužinojus, kad laukiatės?

To neapibūdinsi žodžiais. Kažkas visiškai nepakartojamo. Kadangi vaikutį planavome, tai nebuvo netikėta, tačiau labai džiaugsminga akimirka. Tiesą pasakius, aš tiesiogine to žodžio prasme šokinėjau iš laimės. Norėjosi rėkti visiems, kad su Aleksandru laukiamės, bet sakoma, kad laimė mėgsta tylą, todėl ilgai niekam nieko nesakėme ir džiaugėmės gerąja naujiena dviese.

Kaip žinią pranešėte Aleksandrui?

Aleksandrui paskambinau iš karto, kai tik pati sužinojau. Nebūčiau ištvėrusi nė valandos. Kai pasakiau, Aleksandras labai apsidžiaugė.

 „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
„MARK and MIGLE Photography“ nuotr.

Galbūt turite sugalvoję vaikeliui vardą?

Vaikelio lytį žinome, tačiau vardo kol kas neišrinkome, nes tai daug sunkiau, nei atrodo, – skaitome, ieškome, svarstome įvairius variantus. Norisi išskirtinio vardo.

Esate sporto trenerė, tad ir laukdamasi stengiatės maitintis sveikai? O gal dabar leidžiate sau viską, ko norite?

Visada sakydavau, kad pati gražiausia figūra – nėščiosios. Būsimos mamytės man tikrai labai gražios, tad ir pati džiaugiuosi savo išvaizda. Nėštumo metu ilsiuosi, nesportuoju, nors visada sakydavau, kad aš jau tikrai busiu fiziškai aktyvi nėštukė, juk esu trenerė. Tačiau gydytojai patarė sporto atsisakyti. Šiuo metu mėgaujuosi tik ilgais pasivaikščiojimais gamtoje. Mano mityba nepasikeitė. Kasdien valgau subalansuotą maistą, racionas įvairus, nes norisi gauti kuo daugiau vitaminų ir vaikeliui naudingų medžiagų. Žinoma, kartais leidžiu sau pasimėgauti skanumynais.

Kaip jus lepina būsimas kūdikio tėtis?

Aleksandras manimi rūpinasi ir saugo. Leidžia pailsėti nuo namų ruošos darbų, stengiasi daugiau laiko praleisti kartu, sako daug komplimentų.

 „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
„MARK and MIGLE Photography“ nuotr.

Kaip ketinate auklėti pirmagimį?

Visų pirma bandysime auklėti taip, kad išaugtų geru, doru žmogumi, gerbiančiu tėvus, teigiamai žiūrinčiu į gyvenimą. Manau, tėvų pavyzdys turi reikšmę vaiko pasaulyje. Stengsimės būti tokiais tėvais, kokius turime mes, – mylinčiais, atsidavusiais, visada skatinančiais eiti pirmyn.

Beje, kaip į šią žinią reagavo jūsų mama?

Kaipgi močiutės galėjo reaguoti kitaip, jei ne džiugiai! Mano tėvams šis anūkas bus pirmas, todėl labai laukiamas, jie sakė, kad tai – išvis nerealus jausmas. Aleksandro tėvai jau turi porą anūkėlių, bet šio mažylio laukia nesulaukia. Rugpjūtį turėtume nudžiuginti senelius (šypteli).

Jau pasirūpinote vaiko kambariu?

Po truputį pradedame mąstyti, kas ir kaip bus, kur stovės lovytė, komoda ir visi kiti vaikučiui reikalingi daiktai. Kol kas neskubame, bet viziją turime. Norisi kuo greičiau pradėti pirkti drabužėlius, daikčiukus – tai didžiausias malonumas.

Naujausi straipsniai