Vaikams skirta iniciatyva suvienijo Lietuvos garsenybių šeimas

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-02 00:02
Žaislų parduotuvė vaikams „Children City“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Šį kartą projektas prisijungė prie iniciatyvos „Dovana Lietuvai“ ir kvietė šeimas pabūti smagioje popietėje kartu su vaikais. Šeimos pūtė muilo burbulus, dūko, dalyvavo judriuose žaidimuose, skanavo desertinės „Sugamour“ ledus. Į šventę sugužėjo ir Vilma Javtokienė bei Diana Dargienė su šeimomis.

„Labai džiaugiamės galėdami prisijungti prie šios puikios iniciatyvos ir parodyti, kaip mylime vaikus ir stengiamės praleisti su jais daugiau laiko. Juk jie – mūsų ateitis, mūsų deimantai!

Tarp mūsų svečių taip pat labai daug šeimų, todėl su nekantrumu laukiame mūsų naujosios kavinės „Sugamour vasaros rezidencija“ atidarymo Bernardinų sode, kur galėsime pakviesti į naujas erdves: vaikams smagiai žaisti, o tėveliams ramiai pasėdėti ir pasimėgauti kartu leidžiamu laiku gryname ore“, – teigė desertinių tinklo vadovė Laura Normantienė.

„Iniciatyvos „8 minutė“ renginiais nuolatos stengiamės parodyti, kad visi vaikai yra svarbūs, reikalingi, kad svarbu būti ir leisti laiką kartu. Šios „8 minutė“ svarba ypač didelė, nes švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną, „8 minutė“ bei „Children City“ dvejų metų gimtadienį.

Kiekviena minutė su mūsų vaikais yra dovana Lietuvai. Labai džiaugiamės, kad prie mūsų iniciatyvos prisijungė ir skanėstais vaišino mano pamėgta desertinė“, – kalbėjo „Children City“ įkūrėja ir iniciatyvos „8 minutė“ sumanytoja Agnė Grigaliūnienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama