Vaidoto Baumilos dukterėčia nesirinktų dainuoti jo muzikos

Vaidas Baumila ir Daina Baumilė su dukra Smilte / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-09 12:19
Šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovus ir vėl džiugins nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai - viena širdis“. Jo scenoje, kaip jau tapo įprasta - ne tik šeimyniniai duetai, siekiantys iškovoti pergalę, bet ir gausybė staigmenų.

Į sceną pirmą kartą drauge lipo ir ypatingas trio: Dainė Baumilė su dukrele Smilte bei populiaria muzikinių projektų dalyve seserimi Rūta Žibaityte. Rūta, kartu su dainininku Vaidotu Baumila, yra mažosios Smiltės krikštatėviai.

Daina Baumilė su dukra Smilte / LRT nuotr.
Daina Baumilė su dukra Smilte / LRT nuotr.

„Ar krikšto tėtis nepamiršta, visada pasveikina su gimtadieniu? Ką dovanų atneša?“ – smagiai mergaitę provokavo „Du balsai – viena širdis“ vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė. „Neatsimenu“ – juoko audrą sukėlė Dainės ir Donato Baumilų dukra. Paklausta, ar galėdama pati pasirinkti scenoje atliekamą dainą, Smiltė būtų nusprendusi dainuoti savo krikšto tėčio kūrybą, mergaitė nevyniojo žodžių į vatą: „Ne.“

„Aš pirmą kartą dainuosiu su dukrele.“; „O aš – su krikšto dukrele“, – jaudulio neslėpė Dainė ir Rūta. Jos drauge su Smilte scenoje atliko ypatingą dainą, kurią parinko trečioji Dainės ir Rūtos sesuo – Eglės Sirvydytės „Mano namai“.

Daina Baumilė su dukra Smilte / LRT nuotr.
Daina Baumilė su dukra Smilte / LRT nuotr.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – tai ypatingo populiarumo sulaukęs šeimyninių duetų konkursas, rodomas šeštadieniais 21 val. per LRT televiziją. Šou dalyvius vertina ne tik komisijos nariai Katažina Zvonkuvienė, Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir projekto komisijos naujokas Mantas Stonkus, bet ir 150 studijos žiūrovų. Kiekvienas atsistojęs klausytojas virsta vienu tašku bendroje rezultatų lentelėje. Prie populiaraus projekto vairo jau antrus metus iš eilės stojo Jurgita Jurkutė-Širvaitė. 

Naujausi straipsniai