Vaidotas Valiukevičius sulaukė klausimo, kokia jo prigimtis: „Neatrodau kaip tipinis lietuvis“

Vaidotas Valiukevičius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-21 13:17
Šeštadienį vyksiančio „Eurovizijos“ finalo su nekantrumu laukianti grupė „The Roop“ užsisuko nesibaigiančiame interviu su užsienio žiniasklaidai maratone. Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius atvirauja sulaukęs ir netikėto klausimo apie savo prigimtį.

Roterdame praleistomis akimirkomis ir čia užplūstančiomis mintimis grupė „The Roop“ dalijasi socialiniuose tinkluose. Penktadienį Vaidotas pasakojo sulaukęs pastebėjimo, kad neatrodo kaip lietuvis.  Atlikėjas atskleidė, kad jo venomis teka net kelių tautų kraujas.  

„Sulaukiau klausimo, kokia mano prigimtis? Kas mano genuose? Nes neatrodau kaip tipinis lietuvis. Manau, kad išgrynintos vienos rasės, vienos prigimties pasaulyje nėra.

Gimiau ir augau Lietuvoje, myliu savo kraštą! Esu lietuvis. Tačiau mano viduje yra puikus tautų miksas. Mano venomis teka lietuviškas, prancūziškas, rusiškas ir totoriškas kraujas. Tai tik įrodo, kaip viename žmoguje gali sutilpti įvairios pasaulio dalys“, – sakė jis.

//EN// Vaidotas: I was asked what my origin was? What's in my genes? Because I don't look like a Lithuanian. I believe...

Posted by THE ROOP on 2021 m. gegužės 21 d., penktadienis

Šeštadienį Vaidoto Valiukevičiaus laukia didžiausias muzikinės karjeros išbandymas – grupė „The Roop“ pasirodo „Eurovizijos“ finale. Lietuvos atstovai konkurse į sceną žengs 18-ti.

Ne mažiau nei „Euroviziją“ diskotekai bandanti užkurti „The Roop“ daina, šiemet skamba ir išskirtinis grupės narių įvaizdis, o ypatingai – geltona spalva. Anksčiau portalui Žmonės.lt V.Valiukevičius pasakojo, jog nuo pat paauglystės mėgo eksperimentuoti su savo stiliumi. 

„Paauglystėje bei ankstyvoje jaunystėje aš, kaip ir turbūt visi kiti žmonės, ieškojau savo stiliaus, arba, kaip dar mėgstu sakyti – tai buvo „nusigrybavimo metas“. Prie dabartinio stiliaus smarkiai prisidėjo ir mano antra pusė – Deimantė. Be to, visuomet kalbuosi ir ieškau naujų derinių  su mūsų stiliste Glorija, kuri ir kūrė dabartinius mūsų pasirodymo drabužius. Be abejo, procese dalyvavo ne vienas žmogus. Žinoma, sceniniai kostiumai turi praeiti ir mano filtrą, kad juos dėvėdamas jausčiausi patogiai, laisvai – bet tai tikrai nėra vieno žmogaus sumanymas ar sprendimas“, – sakė jis. 

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

Išskirtinį grupės vokalisto įvaizdį scenoje papildo ir aukštakulniai. Vaidotas atviravo, kad vos pamačius batus, abejonių, jog reikia avėti būtent juos, nekilo. 

„Pamatę sceninę aprangą supratome, kad reikia batų, o juos siūtis itin ilgai užtrunka. Glorija atrodo šiuos aukštakulnius vienoje užsienio internetinėje parduotuvėje, atsiuntė nuorodą man ir kažkaip iškart pajutau, kad būtent ši pora geriausiai tiktų prie mūsų aštunto/devinto dešimtmečio stiliaus. Tai buvo labai įdomi patirtis. Tiesa, gavau ne vien šių aukštakulnių nuorodą, buvo ir kitų variantų, tačiau šie pasirodė tinkamiausi. Įdomu ir tai, kad jie yra iš paprastos internetinės parduotuvės, vyriškų batų „skyriaus“, – pasakojo jis.

Scenoje energingai judantis V.Valiukevičius pasakoja, jog šokis – neatsiejama jo gyvenimo dalis.

„Šokis ir daina „žingsniuoja“ kartu – galbūt kai kuriose dainose ir judu mažiau, bet man šokti labai patinka, tuo metu ir pats atsipalaiduoju. Galiu „iššokti“ įtampą, pasikrauti geros energijos. Nesu atsietas nuo šokio. Šokti dainuojant – tikrai žymiai sudėtingiau, nei dainuoti nešokant“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo jis.

Naujausi straipsniai