Vaidotas Valiukevičius-Milanno grįžo į muzikinę sceną kaip „The Roop“ lyderis

Vaidotas Valiukevičius „The Roop" / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-22 08:56
Prieš kelerius metus iš viešumos pasitraukęs atlikėjas Vaidotas Valiukevičius, kurį gerbėjai prisimena kaip Milanno, negali nedainuoti: po ilgos pertraukos vėl lipa į sceną. Tik šįkart ne vienas, o su bendraminčiais: V.Valiukevičius tapo grupės „The Roop“ vokalistu.

Kiek mažiau nei prieš penkmetį V.Valiukevičiaus pseudonimas Milanno skambėjo garsiai: atlikėjo dainas nuolat grojo radijo stotys, jį garsino ne tik muzika, bet ir draugystė su radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūte.

Sėkmė pasitiko ne tik scenoje, bet ir televizijoje: kartu su Vilija Matačiūnaite atlikėjas vaidono seriale „Mano mylimas prieše“.

Dabar, po tylos, V.Valiukevičius grįžo į muzikinę sceną, o kartu su savimi atsivedė ir bendraminčius: visi jie subūrė grupę „The Roop“. Neseniai kolektyvas pristatė dainą „Be Mine“. Prie jos įrašymo prisidėjo ir visame pasaulyje vertinamas garso režisierius Leonas Zervos, kuriam padedant dienos šviesą išvydo tokių grupių, kaip „Aerosmith“, „Muse“, „Maroon 5“, INXS ar atlikėjo Carloso Santanos kūryba.

O kūrinio vaizdo klipe, kurį režisavo Vytautas Tinteris – jaunas ir perspektyvus režisierius, „Kino pavasario“ gerbėjams yra žinomas iš trumpametražių filmų  „I have a Granddaughter“ bei „Violence“, nusifilmavo ir Rusijoje įvertinta aktorė Severija Janušauskaitė.

„The Roop“ nariai neafišuoja savo vardų. Jie tvirtina, kad muzikos kalbai nereikia nei garsių pavardžių, nei išskirtinių veidų. Būtent todėl pristatydami savo debiutinę dainą jie nusprendė pirmus žingsnius žengti ne žadėdami išskirtinį dėmesį informacijai apie narius, bet leisdami už save kalbėti muzikai.

V.Valiukevičius Žmonės.lt patvirtino esąs „The Roop“ lyderis. O dalindamasis naujausiu grupės kūriniu internete atlikėjas rašė: „Ilgai mąstytas, ilgai treniruotas, ilgai lauktas pirmasis žingsnis žengtas. Pradedu iš naujo mokytis vaikščiot. Tikiuosi, kad šis darbas padės kitaip pažiūrėti į žmones, klijuojamas etiketes, mane, save.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai