Vaidotas Valiukevičius ir Deimantė Litvinaitė: „Ir pakilimus, ir nuopuolius lengviau ištverti dviese“

Vaidotas Valiukevičius ir Deimantė Litvinaitė/ Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-13 12:00
Dainininkui, grupės „The Roop“ lyderiui Vaidotui Valiukevičiui (38) ir jo draugei „Tadam!“ dizainerei Deimantei Litvinaitei (38) šie metai itin dosnūs išbandymų: nuo pakilimo į viršūnę po Vaidoto pergalės „Eurovizijos“ atrankoje iki pasaulį supurčiusio viruso, į griuvėsius nutempusio ir rankose laikytą galimybę nugalėti Europoje. Tačiau kartėlį ir liūdesį pora jau paliko praeityje – dabar metas žiūrėti į priekį.

Vaidotas sako, kad pokyčiai vyko taip greitai, kad nespėjo į juos reaguoti. Koncertai, festivaliai, renginiai žlugo, darbas persikėlė į namus. Iš užsienio šalių užgriuvo prašymai duoti interviu.  „Neturėjau kada net normaliai paliūdėti, bet vienu momentu visgi pratrūkau“, – prisipažįsta.

Per karantiną jiedu su Deimante buvo pabėgę į mišką – dešimt dienų praleido miško trobelėje, ir vieną dieną, prisimena Deimantė, Vaidotas pravirko. „Dabar supratau, kas prarasta“, – pasakė. 

Tačiau sunkias emocijas Vaidotas nustūmė į šoną. Atėjo suvokimas, kad nereikia užsibūti su liūdesiu, nes jis neleidžia judėti į priekį. „Tikiu, kad viskas vyksta taip, kaip turi vykti. Esu patyręs gyvenimiškų pamokų, kai atrodydavo – velnias, kodėl būtent man tai nutinka?! Bet vėliau iš to atsirasdavo dar geresnių dalykų.“

Tryliktus metus kartu skaičiuojanti pora vis dar mokosi vienas kitą priimti ir stebuklingo būdo, kaip išlikti drauge nežino. „Susitelkti į šviesą, bet neignoruoti šešėlių – galbūt toks būdas padeda išlikti kartu“, – svarsto Deimantė. Nors, neslepia, kiekvienais metais ateina toks momentas, kai juodu susimąsto, ar  eiti toliau, ar sukti skirtingais keliais. „Tie kasmetiniai pasvarstymai baigiasi vis ta pačia išvada: „Gerai, pratęskime mūsų galiojimą neribotam laikui.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 20

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - atviras pokalbis su projekto „Nebegėda" autorėmis Beata Tiškevič ir Kotryna Baranauskaite, pažintis su Andriumi Lideikiu ir Gerardu Sokolovu, sukūrusiais 3D spausdintuvu atspausdinamą plaučių ventiliavimo prietaisą, interviu su gyvenimą aukštyn kojomis apvertusiu plastikos chirurgu Renaldu Vaičiūnu, Bertos Tilmantaitės įspūdžiai iš kelionės po Galapagų salas ir dar daugiau įtraukiančių pasakojimų.

Naujausi straipsniai