Vaidos Skaisgirės namuose jau sužibo eglė: „Kalėdų laikotarpis turi ypatybę labai greitai prabėgti“

Vaida Skaisgirė ir jos Kalėdų eglė / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-30 16:20
Nors iki Kalėdų dar mėnuo, Vaidos Skaisgirės namuose jau sužibo papuošta eglė. Pasak jos, kai už lango oras jau žiemiškas, namuose norisi jaukumo ir šventinės nuotaikos.

„Kalėdų laikotarpis turi ypatybę labai greitai prabėgti, todėl norisi jį pratęsti ir kuo ilgiau pasidžiaugti tuo laukimu“, – 15min sakė Vaida.

Šiemet Kalėdų eglę ji puošė drauge su sūnumi Atu. Netrukus ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis berniukas jau ir pats spėjo pagaminti vieną kitą žaisliuką, savo rankomis kabino juos ant eglutės.

„Ir žvaigždę ant viršūnės pats dėjo, reikėjo pakelti jį, kad pasiektų. Tokias momentais iš naujo pamatai, kaip greit auga vaikai... Pernai Atas dar tik padavinėjo žaisliukus, o dabar jau ir pats iniciavo eglės puošimą. Mato, kad mieste eglė jau yra, norisi ir namuose“, – kalbėjo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jau nebe pirmus metus Skaisgirių namuose stovi gyva eglė. Pasak Vaidos, tai jau trapo gražia tradicija – namuose puošti tikrą, o sodyboje, kur sutinka Kūčias ir Kalėdas – dirbtinę eglę.

„Neturiu griežtos nuomonės, kokia eglė geriau ar blogiau. Tiesiog kiekviena jų dovanoja skirtingas emocijas, kitokius jausmus“, – sakė ji. Eglė namuose šiemet sutvisko gamtos motyvus primenančiais žaisliukais, Vaida, priešingai nei ankstesniais metais vengė ryškių spalvų. „Visuomet puošiu pagal emociją. Šiemet norėjosi subtiliau, bet... blizgesio visada norisi, tai neišvengiama“, – šyptelėjo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai