Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės pasirodymui „Eurovizijoje“ suaukota beveik 21 tūkst. eurų

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą LRT tiesiogiai transliavo Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“ Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės paramos koncertą „Būkime kartu“, kurio metu žiūrovai aukojo pinigus dueto pasirodymui „Eurovizijoje“. Koncerto metu žiūrovams savo dainas skyrė ne tik V.Baumila ir M.Linkytė, bet ir kviestiniai svečiai.

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kiek ilgiau nei pusantros valandos trunkančio koncerto metu į sceną lipo būrys žvaigždžių: šių metų Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“, taip pat jų bičiuliai ir kolegos – nacionalinės atrankos komisijos gretose kelissyk pasirodžiusi Justė Arlauskaitė-Jazzu, nuolatinė komisijos narė Rosita Čivilytė, „Eurovizijos“ dalyvis Jurgis Brūzga ir kiti.

„Kiekvienas, paaukojęs mūsų pasirodymui, simboliškai tądien stovės ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos kartu su mumis“, – dėkojo Vaidas Baumila koncerto metu.

Beje, koncerto pabaigoje atlikdami kūrinį „This Time“ dainininkai pasibučiavo net dukart – vieną dainos pradžioje ir kitą  – pačioje pabaigoje. Žiūrovai tokį jų žingsnį pasveikino plojimais – panašu, kad bučinių išties niekada nebus per daug!

Vakaro pabaigoje paaiškėjo televizijos žiūrovų suaukota suma, skirta Lietuvos garbę „Eurovizijoje“ ginsiantiems atlikėjams paremti. Koncertu metu žiūrovai paaukojo 20 843 eurai  – šie pinigai bus panaudoti pasiruošimui ir pasirodymui konkurse tobulinti.

Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“ palaikymo koncertas „Būkime kartu“ (76 nuotr.)
+70

Simbolinį voką su kvietimu atvykti į Austriją Lietuvos atstovams scenoje įteikė Vilniuje viešintis Austrijos ambasadorius. „Austrijos sostinė Viena laukia, kad jūs ją užkariautumėt“, – kvietė ambasadorius, prisipažinęs esąs didžiausias Lietuvos poros gerbėjas austras.

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į Vienoje, Austrijoje, vyksiančią jubiliejinę – 60-ąją – „Euroviziją“ Vaidas Baumila ir Monika Linkytė išvyks jau gegužės pradžioje. Duetas Lietuvos garbę gins antrojo pusfinalio metu – gegužės 21-ąją, o jei pasiseks, vėliau dainuos ir finale, kuris Vienoje skambės gegužės 23-ąją. 

Atlikėjai intensyviai ruošiasi savo pasirodymui didžiajame „Eurovizijos“ konkurse. Pavyzdžiui, ką tik grįžo iš Berlyno, kur tobulino būsimo pasirodymo techninę pusę, dar nusimato dvi keliones: ketvirtadienį skris į Vieną, kur filmuos dalį Lietuvos pristatomojo klipo, o balandžio 18-19 dienomis – į Amsterdamą, kur dalyvaus mažojoje „Eurovizijoje“. 

Be to, ne tik kelionės įtrauktos į pasiruošimo konkursui planą. Pavyzdžiui, dainai „This Time“ ketinama sukurti skirtingas versijas vokiečių, lietuvių ir prancūzų kalbomis. Pastarajai tekstą ėmėsi kurti tas pats autorius, kuris parašė ir prancūzišką tekstą Donato Montvydo 2012 metų eurovizinei dainai „Love Is Blind“.

Iki šiol paramos koncertai Lietuvos atstovams „Eurovizijoje“ paremti pasiteisindavo. Antai V.Matačiūnaitei pernai gerbėjai skyrė 48 tūkst. Lt (13,9 tūkst. Eur), A.Pojaviui – per 30 tūkst. Lt (8,7 tūkst. Eur), D.Montvydui – 80 tūkst. Lt (23,2 tūkst. Eur), Sashai Song – 83 tūkst. Lt (24 tūkst. Eur). Dalis surinktos pinigų sumos kasmet nuskaičiuojama mokesčiams padengti.

Skaitykite daugiau