Vaidas Baumila: „Staigmena – mano antrasis vardas“

Vaidas Baumila ir Monika Jasionytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-08 11:43
Trečiadienį Vilniaus Kongresų rūmuose Moters dienos proga Vaidas Baumila kartu su scenos kolegomis Tadu Juodsnukiu ir Sasha Song apdovanos moteris dėmesingiausiais muzikiniais sveikinimais koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“.

Muzikines dovanas klausytojoms dovanoti talentingam dainininkui V.Baumilai tikrai nėra sudėtinga. Panašu, ir asmeniniame gyvenime situacija ne ką prastesnė – atlikėjas save įvardija kaip tikrą dovanų asą.

„Labiausiai mėgstu dovanoti kažką su karatais. Štai pamenat tą vėrinuką, kur senyva moteris išmeta į jūrą „Titaniko“ pabaigoje? Aš pasirūpinau, kad jis būtų ištrauktas ir padovanojau jį vienai savo merginai. Bet ne kitai“, – į klausimą, kokiomis dovanomis labiausiai mėgsta stebinti moteris atsako humoro jausmo niekada nestokojantis dainininkas.

Paprašytas atskleisti, kokią įsimintiniausią staigmeną buvo paruošęs moteriai, Vaidas taip pat ilgai negalvoja: „Staigmena – mano antrasis vardas. Štai vieną kartą važiuodamas su mergina automobilyje, jai užmigus, greit pradėjau stabdyti ir šaukti ne savu balsu, kad tuoj trenksimės. Ji taip išsigando, kad daugiau su manimi niekad nekalbėjo (ji apskritai daugiau niekad nekalbėjo).“

Ar šiais metais Vaidas ruošiasi nustebinti savo širdies draugę Moniką, klausimų, pasak atlikėjo, kilti tikrai neturėtų. „Šiais metais esu užsibrėžęs kažką tikrai ypatingo. Tikiuosi, kad viskas pavyks ir tas kupranugaris tilps į mano butuką“, – juokiasi atlikėjas.

Tačiau dėl vieno dalyko Vaidas tikrai nejuokauja ir pažada – šio vakaro koncerto finalui savo klausytojoms jis yra parengęs ypatingą staigmeną, kurią jos galės išvysti gyvai jau 19 valandą Vilniaus Kongresų rūmuose arba tiesiogiai per TV8.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai