Vaidas Baumila pasiilgusiems romantikos pristato naują singlą „Būk kantri“

Kadras iš Vaido Baumilos muzikinio klipo „Būk kantri“ / Roberto Daškevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-04 14:18
Atrodo, jog vasario mėnuo stipriau plakti priverčia ir didžiausių cinikų širdis. Pavyzdžiui, aštriais komentarais viešojoje erdvėje garsėjantis atlikėjas Vaidas Baumila, artėjant vasario 14-ai, pristato romantiško skambesio singlą „Būk kantri“. Naujausią Vaido muzikinę meilės istoriją ekranizuoja šio kūrinio video klipas.

„Būk kantri“ – tai pasakojimas apie santykius, pažadus ir kantrybę, kurią muzikiniame dainos klipe įkūnijo du žavūs jaunosios kartos aktoriai – Mantas Bendžius ir Roberta Sirgedaitė. Ir vis tik singlas nebūtų V. Baumilos, jei romantiškame fone skambančiuose žodžiuose neatsiskleistų atlikėjo charakteris – švelni ironija net kalbant apie meilę ir moteris nuginkluojanti charizma.

„Laukiantiems sušildančių jausmų ar tiesiog pavasario – tai nauja, graži istorija apie kantrybę. O visa mano romantika sudėta šios dainos žodžiuose,“ – šypsodamasis „Būk kantri“ klausytojams pristato dainininkas.

Naujasis singlas gyvai skambės vasario 14-ąją, koncerte „Būkim dviese“. V. Baumila pasirodymui Vilniaus rotušėje ruošia ne tik kūrinio premjerą, bet ir specialias akustines žinomiausių savo kūrinių „Dviese“, „Suknelė“, „Tai buvai Tu“ bei kitų hitų aranžuotes. Jausmingoje programoje Vaidas taip pat atliks grupės Bee Gees „How Deep Is Your Love“, „The Time of Your Life“ iš miuziklo „Dirty Dancing“ bei kitas klausytojams visame pasaulyje pažįstamas meilės dainas. 

Naujausi straipsniai