Vaidas Baumila ir Monika Linkytė Rygoje sulaukė neeilinio užsienio žurnalistų dėmesio: žiūrėkite video

Konferencijos akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-04-10 14:24
Penktadienio rytą Lietuvos atstovai „Eurovizijos“ konkurse Vaidas Baumila ir Monika Linkytė išvyko į Latviją – Rygoje vyko išankstinis eurovizinis vakarėlis. Į jį sugužėjo aštuonių konkurse dalyvausiančių šalių atstovai. Svečioje šalyje lietuviai sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio: kartu su visais atlikėjais dalyvavo spaudos konferencijoje, dalino asmeninius interviu užsienio žurnalistams.

Iš viso Rygoje penktadienį lankėsi aštuonių „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių atstovai: tai Lenkijos, Gruzijos, Didžiosios Britanijos, Azerbaidžano, Rumunijos, Šveicarijos, žinoma, Latvijos ir Lietuvos. 

Popietę visi atlikėjai pirmąkart susitiko akis į akį – dalyvavo viename Rygos viešbučių vykusioje spaudos konferencijoje. Čia dalyvius pasveikino dešimtys žurnalistų, kurie į Rygą taip pat atvyko iš skirtingų šalių. 

Konferencijos metu teisę pasisakyti M.Linkytė užleido V.Baumilai. O Vaidas žodžio kišenėje, žinia, neieško. Antai paklaustas, ką jo ir Monikos duetui reiškia „Eurovizijos“ konkursas, dainininkas į šou pažvelgė kaip į tradiciją. 

„Manau, ir mano, ir Monikos gyvenime „Eurovizija“ yra tradicija. Tokia... Panaši į Kalėdas. Kiek pamenu, aš ir mano šeima kasmet susėsdavome prie stalo, pasiėmę popieriaus lapelius surašydavome savo balsus dalyviams – rinkdavome savo nugalėtoją. „Eurovizija“ – tai konkursas visai šeimai. Didelė europinė tradicija, suvienijanti skirtingas tautybes, skirtingų rasių, pažiūrų, seksualinių orientacijų žmones“, – sakė V.Baumila. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, kaip dažnai aplanko „broliukus“ latvius, V.Baumila nesibodėjo ir žaismingai paflirtuoti su klausytojais:  „Rygoje lankomės dažnai – ji netoli nuo Vilniaus. Net jį primena. Be to, mūsų kalbos panašios... Paskutinįsyk čia buvau per „Kings Of Leon“ koncertą. Galiu pasakyti, kad Ryga man labai patinka. Aplankykite čia esančius barus – tikrai geri.“

Po spaudos konferencijos V.Baumila ir M.Linkytė gerą pusvalandį skyrė asmeniniams interviu su jais susidomėjusiais žurnalistais. Duetas atsakė į žurnalistės iš Latvijos klausimus, bendravo su oficialaus konkurso tinklalapio korespondentais, gerbėjais. Maža to, prieš televizijos kamerą net sudainavo dalį savo konkursinės dainos „This Time“.

Susidraugavo su Didžiosios Britanijos atstovais

Susitikimo su žiniasklaida metu V.Baumila ir M.Linkytė taip pat susipažino ir su dar vienu Rygoje viešinčiu duetu – Didžiosios Britanijos atstovais „Eurovizijoje“ Alexu Larke ir Bianca Nicholas. Šis duetas pasivadinęs „Electro Velvet“ ir Vienoje atliks kūrinį „Still In Love With You“.

Laisvas akimirkas lietuviai praleido su Didžiosios Britanijos dainininkais – šnekučiavosi, juokavo, kikeno. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Su britais visada lengva bendrauti. Pradėjome kalbėti, jie nustebo, kad kalbu be akcento, iškart pasakiau, kad gyvenau Lonode. Jie irgi iš Londono... Papasakojau, kokiam muzikiniam teatre ten dainavau... Jie iškart sakė, kad žino, kad turi ten draugų“, – pasakojo V.Baumila.  

M.Linkytė taip pat džiaugiasi gražiu abiejų duetų bendravimu. „Susidraugavome. Žodžiu, įleidome šaknis“, – juokėsi ji. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai