Vaidas Baumila – apie draugystės su numylėtine pradžią

V. Baumila ir Bitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-25 10:05
Vaido Baumilos „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose kartas nuo karto pasirodo dainininko nuotraukos su žaviąja anglų kokerspaniele Bite. Jie kartu miega, eina pasivaikščioti, pramogauja, tad nenuostabu, kad ir į bandomąjį važiavimą atkeliavo kartu.

Bitė – keliavimo mašinomis entuziastė

Kokerspanielei labai patinka važinėtis ir nesvarbu, ar mašina šeimininko, ar visiškai nepažįstamo žmogaus. Jei durys atidarytos – Bitė liuokteli vidun.

Bandomasis važiavimas stilingu miesto visureigiu „Lexus NX 300h“ tiek Vaidui, tiek Bitei neprailgo. Mašinoje galima mėgautis visais hibridinio automobilio privalumais – veikiant elektriniam varikliui, važiuojama labai tyliai.

Tomo Adomavičiaus nuotr.
Tomo Adomavičiaus nuotr.

„Man patinka tylus variklio darbas, nes mašinoje mėgstu dainuoti, kartais repetuoju. O jei norisi greičio, galima įjungti „Sport“ režimą. Tuomet pasijaučia automobilio galia – jis pradeda reaguoja į kiekvieną pedalo spustelėjimą“, – privalumus vardijo V. Baumila.

Vaidui patiko, kad automobilyje įdiegta nemažai laiką taupančių technologijų: „Elektrinio variklio nereikia įkrauti prijungiant prie elektros tinklo – jis visiškai įsikrauna naudojant stabdymo energiją. Kai automobilis varomas elektra, sutaupoma degalų, tad reikia rečiau užsukti į degalinę. Dar viena patogi ir laiką taupanti technologija – telefono įkrovimas belaidžiu režimu, padėjus jį ant lentynėlės tarp priekinių sėdynių.“

Žmonės.lt/ Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt/ Asmeninio archyvo nuotr.

Būna, kad Vaidui laiko pritrūksta. Vienoje „Facebook“ žinutėje jis aprašė nutikimą, kai labai skubėdamas įlipo į Bitės paliktą balutę, bet laiko ieškoti švarių kojinių nebeturėjo, tad nenoromis teko autis batus ir lėkti į susitikimą.

Visgi, balutės ir nemigo naktys buvo draugystės su Bite pradžioje – dabar beveik metų sulaukusi kokerspanielė daugiausia teikia džiuginančias akimirkas. Bitę labai myli visa V. Baumilos šeima – gražuolė užkariavo net ir anksčiau šunų bijojusios Vaido mamos širdį.

Vaidui patinka vairuoti išskirtinio dizaino ir patogus automobilius. O ant galinės sėdynės įsitaisiusiam „Bitošnikui“, taip V. Baumila kartais pravardžiuoja Bitę, svarbiausia, kad gali keliauti su šeimininku, prie kurio ji labai prisirišusi ir net miegoti eina kartu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai