Vaidai Skaisgirei Šv.Jonų bažnyčioje įteiktas bakalauro studijų diplomas, žmoną sveikino Rolandas Skaisgirys su sūnumi Atu

Vaida ir Rolandas Skaisgiriai su sūneliu Atu / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-18 11:23
Lietingas trečiadienio rytas Vaidai Skaisgirei nuotaikos tikrai negadino. Sostinės Šv.Jonų bažnyčioje prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovei įteiktas bakalauro diplomas. Vilniaus universitete V.Skaisgirė baigė anglų ir ispanų kalbų studijas.

„Euforija jau nuslūgo, nes ji būna tas pirmas dienas, kai sužinai, kad išlaikei viską, kad darbas priimtas, įvertintas ir apgintas. Dabar tas jausmas yra toks, kad kitaip ir būti negalėjo, kaip aš galėjau nebaigti universiteto. Nors būna visko. Labai džiaugiuosi, nes Vilniaus universitetas nėra ta įstaiga, kurioje gali praslysti, turi mokytis. Ir niekam nerūpi, ar tu turi mažą vaiką, ar tu dirbi. Džiaugiuosi, kad suradau ryžto ir motyvacijos ir užbaigiau studijas be jokios pertraukos sėkmingai, dabar prasideda naujas etapas“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Vaida.

Rolando Skaisgirio žmona ir sūnų auginanti moteris atviravo, kad nori studijuoti magistro studijas. „Jau žinau, kokią studijų kryptį pasirinksiu. Šiais metais pradėjau aktyviai dirbti, noriu viską susidėlioti, įsivažiuoti, o po metų jau studijuosiu magistrantūroje“, – teigė V.Skaisgirė.

Baigiamąjį darbą Vaida rašė anglų kalba. „Darbas buvo apie antraščių dviprasmiškumą Jungtinės Karalystės spaudoje ir to įtaką skaitytojams. Tema buvo įkvėpta patirties darbe su žiniasklaida, kai antraštės neatspindi tikrovės ir kaip jos nuvilia skaitytojus. Mano studijos nėra susijusios su lietuvių kalba, todėl pasirinkau vieną brandžiausių spaudą Europoje“, – pasakojo V.Skaisgirė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Daugelis po studijų skuba ilsėtis, keliauja, o ką ketina veikti Vaida? „Keliauti neketinu. Apsidovanojimas buvo kelios dienos poilsio sodyboje su šeima, pasibuvome kelias dienas. Nusimato darbinga vasara, tai nebus laiko poilsiui“, – sakė R.Skaisgirio žmona.

Vaidos ypatinga akimirka atsiimant diplomą džiaugėsi ir jos vyras Rolandas Skaisgirys, į Šv. Jonų bažnyčią atvykęs su sūneliu Atu.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai