Vaida Skaisgirė meilės kalnams neišsižadėjo net po nesėkmingo nusileidimo

Vaida Skaisgirė/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-20 10:33
Šiuo metu televizijos laidų vedėja Vaida Skaisgirė išgyvena tikrą darbų įkarštį bei ruošiasi didžiosioms metų šventėms. Atrodo, valandų dienoj pritrūksta. Tačiau niekada nesiskundžia tuo greitu gyvenimo tempu. Priešingai, mėgaujasi juo, o kai pritrūksta energijos – pailsi, paatostogauja ir vėl į trasą.

O gimus sūnui, žiema tapo ko ne mėgstamesnė už vasaros sezoną: „Einam ir sniego senį statyt, ir rogutėm važinėtis, ir slidinėjimą atradom. Žiemą galima atrasti tikrai daug smagios veiklos, tereikia pasirinkti tinkamą aprangą. Be to, dievinu žiemos vakarus – namuose dega žvakės, groja muzika, tamsoje už lango vėjas šokdina snaiges, o namuose taip gera, jauku, šilta. Pasaka!“, – kalba Vaida.

Tačiau mėgstamiausias žiemos užsiėmimas – slidinėjimas, kuriuo užkrėtė visą šeimą. Paprašyta pasidalinti įsimintiniausia žiemos atostogų kalnuose akimirka, žinoma moteris prisimena vieną pirmųjų žiemos atostogų kalnuose bei tuomet nemenką dramą sukėlusį nusileidimą, iš kurio dabar tik pasijuokia.

Vaida Skaisgirė/Asmeninio archyvo nuotr.
Vaida Skaisgirė/Asmeninio archyvo nuotr.

Ji šiek tiek pasimokė su instruktoriumi ir iš mokomosios trasos nedrąsiai iškeliavo į kalną. Slidinėjo kartu su vyru, įveikė vieną mėlyną trasą, kitą – atrodo, sekasi visai neblogai, tačiau persikelti į raudonas trasas drąsos dar trūko. Paskutinę tų atostogų dieną vyras pasiūlė išbandyti vieną jo atrastą trasą, sakė – „Pamatysi, tau bus tobula! Ir kas, kad pažymėta raudonai, ten dar lengviau nei bet kuri mėlyna!“.

Kalnų panorama/Asmeninio archyvo nuotr.
Kalnų panorama/Asmeninio archyvo nuotr.

„Apsidžiaugiau! Tik mano džiaugsmas ėmė garuoti, kai keldamasi keltuvu ėmiau dairytis į horizontą... Dar keltuve ėmiau pykti ant vyro už tokią aferą, bet nebuvo, kur dėtis – sukaupiau visą drąsą ir pradėjau po truputį leistis nuo kalno. Deja, ties viena itin stačia ir siaura vieta drąsa išgaravo, stipriai kritau, stojaus, vėl kritau, ir taip kokius 10 kartų, – pasakoja V. Skaisgirė. – Jeigu aš rami, tai rami, bet jeigu mane išmuša iš vėžių, galiu tapti uraganu. Tąkart būtent taip ir pasijutau – pykau ir ant vyro, ir ant savęs, ir ant kalno. Nukritusi dešimtą kartą, galiausiai nusiėmiau slides, iš visų jėgų šveičiau jas toliau nuo savęs, pasakiau vyrui, kad jo dėka ką tik pajutau neapykantą kalnams ir ėmiau leistis nuo kalno pėsčiomis... Užtrukau gan ilgai, klaikiai pavargau, nusileidus maniau, kad tai paskutinis mano slidinėjimas, bet ačiū Dievui, emocijoms atslūgus nusiraminau ir kitąsyk nusprendžiau taip lengvai nepasiduoti“.

Vaidos Skaisgirės sūnus Atas/Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidos Skaisgirės sūnus Atas/Asmeninio archyvo nuotr.

Po šio nutikimo meilė kalnams niekur nedingo, kasmet ji su šeima keliauja slidinėti į kalnus, dažniausiai – Austriją arba Italiją. Ir šiais metais Vaida jau planuoja slidinėjimo atostogas, tik dar kelione nepasirūpinta. „Greitu metu žadam susidėlioti planus, bet manau, kad tai bus Austrija“, – planais dalijasi Vaida.

Vaida Skaisgirė/Asmeninio archyvo nuotr.
Vaida Skaisgirė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Su Atu jau ne vieną žiemą vykstame slidinėti į kalnus, vis mokomės kuo geriau įvaldyti slides, tačiau pirma diena ar dvi kalnuose vis dar būna su iššūkiais – visus metus nestovėjus ant slidžių iš pradžių nebūna taip lengva. Tad labai džiaugiuosi atradusi Slidinėjimo Akademiją, kurios dėka galėsim sutaupyti tas brangias, smagias dienas ir prieš vykstant į kalnus prasitreniruoti čia, Lietuvoje“, – džiaugiasi moteris. 

Naujausi straipsniai