Vaida Skaisgirė kelioms dienoms ištrūko į Ibisą: „Tai buvo seserų laikas“

Vaida Skaisgirė su seserimi Egle / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-07-20 13:36
Vasara TV laidų vedėjai Vaidai Skaisgirei – vienas aktyviausių sezonų. Projektai, įvairiausi renginiai ir susitikimai. Atrodo, kad poilsiui laiko nėra, tačiau nuo darbų kartais atsiplėšti juk būtina. „Ibisoje gyvena mano vyresnioji sesuo. Prieš savaitę ten vykau su ja pasimatyti“, – pasakoja Vaida ir dalijasi šiltais trumpų atostogų prisiminimais.

Užaugusi su dviem seserimis garsi moteris niekuomet nesijaučia vieniša. Kai prireikia išsikalbėti ir pasitarti – V. Skaisgirė turi į ką kreiptis. Ji neslepia, kad su abiem giminaitėmis ją jungia stiprus ryšys.

Šiuo metu Ispanijoje gyvenančios sesers vyras dirba laivo kapitonu. Dvynukų neseniai susilaukusi moteris dažnai keliauja ir yra gyvenusi pačiose įvairiausiose pasaulio šalyse. „Trys metai, kaip sesuo apsistojusi Ibisoje. Ją aplankyti stengiuosi bent keletą kartų per metus. Šis miestas – tarsi vienas didelis vakarėlis, chaotiškas, sausakimšas pasilinksminti norinčių atvykėlių. Kaip gyvenamosios vietos pati Ibisos nesirinkčiau. Šį Kartą keliavau ten su sūnumi, beveik niekur nėjome. Vakarus leidome artimųjų rate“, – atvirauja Vaida.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Keltą dienų Ispanijoje praleidusi V. Skaisgirė labiausiai vertina laiką praleistą drauge su seserimi. Pokalbius, palydint saulėlydį, juoką, skambantį taip garsiai, tarsi muzika iš netoliese esančių naktinių klubų ir gulėjimą pliaže, nieko neveikiant.

Tiesa, realybės šou „2 Barai“ vedėja pailsėti nespėjo. Atvyko, vieną dieną pasimėgavo šiltu oru, o kitą jau pakavosi lagaminus skrydžiui atgal.

„Nekeliavau pamatyti miesto ar lankyti barų. Žinoma, jei važiuotume į Ibisą su draugų kompanija, neabejoju, tikrai iš širdies pasilinksmintume, tačiau šį kartą tai buvo seserų laikas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai