Vaida Skaisgirė ir Gerda Stiklickienė tapo naujų autorinių papuošalų fotosesijos modeliais

Gerda Stiklickienė ir Vaida Skaisgirė / Eivydo Timinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dienos šviesą išvydo neseniai pasirodžiusių rankų darbo, autorinių papuošalų „Lush“ fotosesija, kurioje pozavo iš TV ekranų puikiai pažįstamos Gerda Stiklickienė ir Vaida Skaisgirė. Papuošalus kurianti Viktorija Kac itin laiminga – fotosesija pavyko puikiai, papuošalai gerai vertinami.

Dailės mokyklą baigusi Viktorija Kac pasakoja, kad kurti paskatino troškimas atsitraukti nuo kasdienybės ir galimybė grožį kurti savo rankomis.

„Dirbu analitike stambioje užsienio kompanijoje, diena iš dienos matau kompiuterio ekraną ir skaičius, kažkuriuo momentu siela pradėjo šaukti „SOS!”, tuomet ir išleidau savo kūrybinę pusę iš apdulkėjusios spintos. Norėjau rasti būdą gaminti papuošalus, kurie būtų aukštos kokybės ir įdomaus dizaino“, – pasakoja kūrėja.

Gerda Stiklickienė ir Vaida Skaisgirė su papuošalų kūrėja Viktorija Kac / Eivydo Timinsko nuotr.

Moteris atskleidė, jog kūrybiniame kelyje pasitaikė ne vienas didelis išbandymas: „Pagrindinis iššūkis buvo sukurti technologiją, kuri kokybe nenusileistų gamykliniams papuošalams, bet tuo pačiu nebūtų masiškai produkuojama, t.y. leistų klientėms įsigyti autorinių, mažu tiražu ir už prieinamą kainą gaminamų autorinių papuošalų. Lai nesupyks tautodailininkai, bet norėjau kitokio nei „Kaziuko mugės“ lygio papuošalų. Kviečiu mūsų moteris nusimesti „bulvių maišus“, pasitempti ir nebijoti puoštis, tai tikras antidepresantas!“.

Gerda Stiklickienė ir Vaida Skaisgirė su papuošalų kūrėja Viktorija Kac / Eivydo Timinsko nuotr.

Kai ieškai, tai ir randi. Ši taisyklė pasitvirtino iš Viktorijos Kac atveju, kai papuošalų gamybos procesą jai padėjo sukurti tėtis, jaunystėje dėstęs Elektromechanikos institute.

„Sužinojau tiek naujo ir įdomaus, be to visiškai svetimo moters pasauliui: lydymas, rūgštys, poliravimai ir padengimai... namuose dabar vienas kambarys pavirto į tikras dirbtuves! Šiuo metu klientėms galiu pasiūlyti ne tik jau pagamintų kūrinių, bet ir pačioms susikurti dizainą ar pasirinkti tam tikrą papuošalo koloritą.“

Vaida Skaisgirė ir Gerda Stiklickienė autorinių papuošalų fotosesijoje (28 nuotr.)
+22

Papuošalų fotosesijoje darbavosi profesionalų komanda: už objektyvo stojo žinomas fotografas Eivydas Timinskas, nuo galvos iki kojų įvaizdžiais rūpinosi „ŠaŠa“ kūrybinis duetas Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė, modelių grožį išryškino vizažo specialistės Kristina Busilaitė, Indrė Vay bei plaukų meistrė Gerda Svirčinskaitė-Basova.

Skaitykite daugiau