Vaida Skaisgirė gausų kolegų būrį sukvietė į jaukų kalėdinį vakarą

Vakarėlio akimirka/tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praūžus šv. Kalėdų įkarščiui TV laidų prodiuserė ir vedėja, įmonės „TV topas“ savininkė Vaida Skaisgirė vakar sukvietė savo kolegas bei įvairių vykdomų projektų kūrybines komandas į kalėdinį vakarą naujame restorane Vilniuje. Susirinkusieji renginyje džiaugėsi per šiuos metus nuveiktais darbais bei drauge kėlė tostą už praėjusias ir artėjančias šventes.

Gausus kolegų būrys rinkosi naujai duris atvėrusiame sostinės restorane „Skonis“, įsikūrusiame „Forum Palace“, kur svečiai buvo pasitikti su restorano šefo kurtais kulinariniais šedevrais.

Susirinkusieji mėgavosi japoniškų sushi skonių deriniais, netradiciniu brandintos jautienos išpjovos carpaccio bei įvairiomis užkandėlėmis su Viduržemio jūros akcentais.

Vakarėlio akimirka/tomasfoto.lt nuotr.

Skanias vaišes lydėjo jaukūs pokalbiai ir juokas, o vakaras užsitęsė iki pat išnaktų. Gausiai susirinkusiam būriui V. Skaisgirė jautriai dėkojo už kartu praleistus metus ir sėkmingai įgyvendintus projektus.

„Kai žmonės drauge dirba tiek, kiek mes, kolegos tampa tarsi antra šeima. Džiaugiuosi, jog esame tokie artimi. Per šiuos metus kartu nuveikėme tikrai daug, tad noriu visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai iš visos širdies ištarti didelį ačiū. Be jūsų nieko nebūtų pavykę“, – šventiniame vakare sakė V. Skaisgirė.

Vakarėlio akimirka/tomasfoto.lt nuotr.

Prisiminus prabėgusius metus, V. Skaisgirė užsiminė ir apie ateinančius, kurie, pasak jos, bus kupini dar daugiau naujų projektų, atradimų ir iššūkių.

„Tikiuosi, kad drauge dirbsime dar ne vienerius metus. Žinau, jog kartais esu per daug reikli, bet viskas tik dėl maksimalaus rezultato. Ačiū, kad tai suprantate, pakenčiate mane ir kad esame kartu. Didžiuojuosi, jog bendrų tikslų su manimi siekia tiek daug talentingų ir išskirtinių asmenybių “, – renginyje kalbėjo V. Skaisgirė.

Kalėdinis Vaidos Skaisgirės vakarėlis (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau