Vaida Skaisgirė atskrido į Kijevą palaikyti „Fusedmarc“: „Tik tada, kai žmogus tiki, nutinka geri dalykai“

Vaida Skaisgirė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „Fusedmarc“ surengs svarbiausią iki šiol savo pasirodymą. Po jo paaiškės, ar Lietuva keliauja į konkurso finalą. Palaikyti Viktorijos Ivanovskajos ir Deniso Zujevo iš Lietuvos atvyko Vaida Skaisgirė su vyru Rolandu Skaisgiriu.

Pora bilietus įsigijo ne tik į antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį, bet ir į finalą. Nors lažybininkų prognozės nėra palankios lietuviams, Skaisgiriai tiki, kad „Fusedmarc“ su daina „Rain of Revolution“ pateks į „Eurovizijos“ finalą.

„Reikia žiūrėti pozityviai ir tikėtis, nes tik tada, kai žmogus tiki, nutinka geri dalykai. Kitaip nebūna. Labai tikiu ir labai tikiuosi, kad mūsų „Fusedmarc“ šiandien pasirodys kuo geriau ir šeštadienį turėsime dar vieną adrenalino dozę, o po to – gerą žinią, - portalui Žmonės.lt sakė Vaida Skaisgirė. – Jei „Fusedmarc“ finale nebus, galvojame su vyru anksčiau išskristi namo. Visada labai norisi palaikyti savo šalį, savo atstovus. Jei jų nebus, užteks ir per televizorių „Euroviziją“ pažiūrėti.“

Vaida Skaisgirė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Savaime suprantama, Vaida Skaisgirė labiausiai palaiko „Fusedmarc“, bet jos favoritų sąraše yra ir Italijos atstovas Francesco Gabbani, portugalas Salvadoras Sobralis, švedas Robinas Bengtssonas ir jau iš konkurso iškritę latviai „Triana Park“.

Lietuvių numeris antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – 16. Dainų konkursas Lietuvoje bus rodomas 22 val. Per LRT rodomą transliaciją komentuos Darius Užkuraitis ir Gerūta Griniūtė. Tiesioginė transliacija internetu originalo kalba bus pasiekiama ir portale Žmonės.lt.

Vaida Skaisgirė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į „Eurovizijos“ finalą iš pirmojo pusfinalio pateko: Moldova, Azerbaidžanas, Graikija, Švedija, Portugalija, Lenkija, Armėnija, Australija, Kipras, Belgija.

Vargti pusfinaliuose nereikia ir tiesiai į finalą keliauja konkurso šeimininkė Ukraina, Italija, Didžioji Britanija, Ispanija, Vokietija, Prancūzija.

Skaitykite daugiau