Vaida Kurpienė: „Vaikai – kaip upės, negali priversti tekėti kita kryptimi, bet gali pakreipti tinkama linkme“

Vaida Kurpienė su sūnum / Marko Cechanovičiaus nuotrauka
Autorius: JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Publikuota: 2021-04-28 20:31
Taip ir norisi paklausti: o kiek per karantiną priaugo dietistė, jau šeštą tiražą leidžiamos knygos „Liekna visam gyvenimui“ autorė Vaida Kurpeinė (42)? Žinoma, nė gramo. „Esu patyrusi, ką reiškia stresą ir sunkius išgyvenimus malšinti maistu. Daugiau to nekartoju“, – prisipažįsta jau dešimtmetį sveiką mitybą propaguojanti ir kitus to mokanti Vaida. Jos šeimoje nekyla klausimų, ką turi valgyti vaikai ar apie ką kalbama prie vakarienės stalo.

Dietistai, dietologai ir sveikos mitybos specialistai liūdnai atkreipia dėmesį, kad karantinas bei smarkiai sulėtėjęs gyvenimo tempas dažnam padovanojo ir kilogramą, ir penkis, ir net penkiolika...

Aš susiduriu su dviem grupėmis: pirma, kurios atstovai per metus ar vos per pusmetį suapvalėjo, bet pastaruoju metu nusprendė susigriebti, nes susivokė, kad tai jau nebėra laikina būsena. Kita grupė kaip tik karantino laikotarpį skyrė sau: atsirado daugiau laiko pasirūpinti kūno formomis, pagerinti mitybą ir net numesti svorio. Žinoma, turintys mažų vaikų tikrai gali skųstis laiko stoka, nes reikia dirbti ir tėvais, ir darželių auklėtojais ar mokytojais, ir virėjais, ir dar savo darbą nuotoliniu būdu atlikti.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai