Vaida ir Rolandas Skaisgiriai, į M.A.M.A. apdovanojimus atėję kartu, užminė mįslę – ar tikrai pora skiriasi

Vaida ir Rolandas Skaisgiriai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 19:55
Prieš tris mėnesius Lietuvos pramogų pasaulį sukrėtė netikėta žinia – skiriasi vienos gražiausių šou pasaulio porų keliai. Tuomet tvirtinta, kad prodiuserinės kompanijos „Videometra“ įkūrėjas Rolandas Skaisgirys (48) ir jo žmona, „Videometros“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė (26) gyvena atskirai.

Tačiau, penktadienio vakarą sutuoktiniai kartu atvykę į „Žalgirio“ arenoje rengiamus M.A.M.A. apdovanojimus, užminė mįslę – jie tebėra drauge ar atskirai.

Žmonės.lt kalbinta V. Skaisgirė neslėpė – į muzikos šventę ji su Rolandu atkako ne aptarinėti savo santykių, o gerai praleisti laiką. Ji užsiminė, kad net tuo atveju, jei ketverius metus trukusią santuoką iš tiesų būtų nuspręsta nutraukti, finišo tiesioji būtų pasiekta ne taip greitai, kaip kartais tikimasi – ilgai užtrunka teisiniai procesai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mes atėjome kartu. Ar ir esame kartu? Čia jau kiti klausimai, kurie tegul lieka be atsakymo. Čia mes atėjome, nusifotografavome ir viskas. Nenorime aiškintis“, – tvirtino V. Skaisgirė.

Ji pasakojo esą su Rolandu susitiko prie „Žalgirio“ arenos durų ir čia nutarė raudonuoju M.A.M.A. kilimu žengti kartu. Tačiau V. Skaisgirė liko paslaptinga paklausta ir ar kartu su vyru atvažiavo vienu ar atskirais automobiliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai