Vaida ir Marius Repšiai: „Ta liga mus dar labiau suartino“

Vaida ir Marius Repšiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-17 11:58
Iš spektaklių, kuriuose vaidina aktorius Marius Repšys (34), atmintyje labiausiai įstringa jo žvilgsnis – gilus, veriantis, net geliantis. Toks pat yra ir jo atvirumas, kai prabyla apie ligą, su kuria teko susigyventi – bipolinį sutrikimą.

„Vienas jos niekaip nebūčiau įveikęs – ir čia su jumis jau nebesėdėčiau. Labai padėjo gydytojai, artimieji, draugai... Bet labiausiai, aišku, – Vaida“, – patikina žvilgtelėjęs į žmoną – banko specialistę Vaidą Repšienę (34).

Sakyti, jog dabar – Mariaus sėkmės laikas, kažkaip nepatogu. Nors tiesos čia yra – prieš porą mėnesių išleidęs gniuždančiai atvirą autobiografinę knygą „Heraklis Nr. 4“, aktorius įšoko į pradedančio rašytojo roges ir pasileido nuo kalno: knygos pristatymai, susitikimai su skaitytojais, televizijos laidos, interviu... Tai jokiu būdu nepakeitė aktorystės: Marius ir toliau dirba teatre, televizijoje, kino aikštelėje, o naujai prilipusį jaunojo rašytojo titulą vertina šiek tiek rezervuotai.

„Aš parašiau knygą apie savo ligą, – rėžia be užuolankų. – Džiugu, kad žmonės ją skaito, ji jiems užkabina širdį, paskui rašo man ilgus laiškus ir dėkoja. Bet parašiau ją tikrai ne dėl to, kad tapčiau populiaresnis ar uždirbčiau dar daugiau pinigų. Parašiau ją todėl, kad norėjau pasidalyti patirtimi ir išgyvenimais – ir jeigu tai padės bent vienam panašaus likimo žmogui, mano tikslas bus pasiektas.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: 

Žurnalas „Žmonės" Nr. 16

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - atviras pokalbis su Švedijoje įsikūrusia krepšinio trenere Jurgita Kaušaite, interviu su filmo „Putino liudininkai" režisieriumi Vitalijumi Manskiu, spalvinga muzikinio dueto Beissoul & Einius kasdienybė, išskirtiniai kadrai iš naujų Vaidos ir Deivido Česnauskių namų ir gausybė kitų įtraukiančių pasakojimų.

Naujausi straipsniai