Vaida Grikšaitė-Česnauskienė parodos atidaryme matavosi Aušros Haglund kurtus aksesuarus

Vaida Grikštaitė – Česnauskienė ir Aušra Haglund / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą galerijoje AV17 dizainerė Aušra Haglund kartu su žinomu grafikos dizaineriu Ovidijumi Talijūnu pristatė originalią ekspoziciją „Judantys šešėliai“ (angl. „Moving shadows“). Anot menininkų, parodos lankytojai čia išvys harmoniją tarp meno kūrinių, kuriais galima tik grožėtis, ir dizainerės darbų, skirtų dėvėti ir puoštis.

Ši menininkų paroda – išskirtinė: greta O.Talijūno kaligrafijos darbų eksponuojama dizainerės A.Haglund kūryba. 

Pamatyti kūrinių sintezę panoro parodos atidaryme pasirodę svečiai, kurių gretose buvo ir žinomų žmonių – modelis Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, nepraleidusi progos pasimatuoti A.Haglund kurtų aksesuarų, drabužių kūrėja Diana Vapsvienė, Indrė Trakimaitė.

Aušros Haglund ir Ovidijaus Talijūno parodos „Judantys šešėliai“ atidarymas (40 nuotr.)
+34

Atidarymo svečiai galėjo ne tik apžiūrėti abiejų menininkų kūrybą, bet ir įsigyti dizainerės A.Haglund darbus.

„Parodos ekspozicijoje lankytojai išvys daug odos – tai rankinės, aksesuarai ir suknelės, kurios šį kartą pavirs savotišku paveikslų rėmu aplikacijoms iš odos, – apie parodą pasakoja Aušra. – Labai džiaugiuosi, kad prieš metus gyvenimas mane suvedė su Ovidijumi Talijūnu, kai jis man sukūrė naują prekės ženklą, kuris man tiko idealiai, nors iki tol visi siūlyti „neprilipdavo“. Šiandien man didelė garbė savo darbus eksponuoti kartu su šiuo menininku, kurio kuriamas menas tobulai papildo mano sumanymus ir sukuria bendrą originalią parodą“.

Aušros Haglund ir Ovidijaus Talijūno ekspozicijas „Judantys šešėliai“ (Moving shadows) nuo spalio 30 d. iki lapkričio 14 d. galima pamatyti sostinės galerijoje AV17.

Vaida Grikštaitė – Česnauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau