Vaidą Grikšaitę-Česnauskienę palydėti sūnus į „Unicef“ bėgimą įkvėpė kilni misija

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru Deividu ir vaikais / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gražuolė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė sekmadienį irgi dalyvavo „Danske Bank Vilniaus maratone“. Ji čia užsuko kartu su sūnumis Deividu ir Rojumi – padėjo atžaloms įveikti „Unicef“ vaikų bėgimo rungtį.

Apie maratono rezultatus skaitykite čia. 

„Unicef“ bėgime, kurio metu virš tūkstančio vaikų bėgo su kilnia misija – už už vargingiausių pasaulio šalių vaikus – V.Grikšaitės-Česnauskienės sūnūs dalyvauja jau antrus metus. Anot jos, dalyvavimas bėgime – graži šeimos tradicija.

„Atsimenu, kaip pernai šią distanciją bėgau su savo mažiausiuoju ant rankų – taip įveikėme 500 metrų. Pati prieš tai buvau įveikusi ir 10 km distanciją. Dabar abu vaikai jau didesni, „prakutę“, taigi bus lengviau. Šis bėgimas – tarsi maža tradicija, nors dalyvaujame ir tik antrą kartą“, – Žmonės.lt sakė V.Grikšaitė-Česnauskienė.

UNICEF vaikų bėgime dalyvavo ir žinomų žmonių atžalos (21 nuotr.)
+15

Ji renginyje dalyvavo nusiteikusi itin entuziastingai: „Šis bėgimas, visų pirma, yra kilni misija. Be to, tai šauni pramoga vaikams. Gaus jie atsiminimui marškinėlius... Taigi pirmyn, mes pasiruošę!“

Ar Deividui ir Rojui reikėjo specialaus pasiruošimo? „Vaikai turi tiek daug veiklos, kad jau patys nebesupaiso, kas kada kur vyksta. Tai aš jiems kasdien pranešu, ką šiandien veiksime. Kai sakiau, kad bėgsime, vaikai pradėjo laukti – prisimena iš pernai, kaip buvo smagu. Vyresnysis lanko futbolo treniruotes, darželyje sūnus irgi laksto, pabėgioja. Juk distancija šiame bėgime – nedidelė, taigi specialiai vaikams ruoštis nereikia. Bet jie labai aktyvūs patys iš savęs, taigi tikrai nebus sunku“, – šypsojosi V.Grikšaitė-Česnauskienė.

„Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyvavo ir profesionalai, ir entuziastai (91 nuotr.)
+85

Sunku ir nebuvo: ant jos sūnų kaklų  netruko atsirasti simboliniai medaliai. Visiems vaikams medalius teikė aktoriai Giedrius Savickas, UNICEF geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė ir nemažai žinomų sportininkų – Virgilijus Alekna, Jevgenijus Šuklinas, Egidijus Balčiūnas bei kiti.

Maratone skirtingas distancijas taip pat įveikė ir daugiau žinomų žmonių: pilną distanciją bėgo Edgaras Lubys, trumpesnes - Julija Ritčik, Andrius Bialobžeskis, Naglis Šulija ir kiti.

Renata Šakalytė-Jakovleva / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Apie „Danske Bank Vilniaus maratoną“

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ sekmadienį vyko jau vienuoliktąjį kartą. Visi norintieji galėjo įveikti pasirinktą rungtį – maratoną (42, 195 km), TEO pusmaratonį (21,098 km), „Nestlé“ 10 km distanciją, su komanda dalyvauti „Lietuvos pašto estafetėje“ 4×10, startuoti „Rimi šeimos“ 4,2 km bėgime, kurio metu moksleiviai galėjo  pasivaržyti TEO moksleivių bėgime. Tėveliai su kūdikiais vežimėliuose buvo pakviesti įveikti vieną kilometrą, o vaikai iki 12 metų galėjo dalyvauti „Unicef“ 500 metrų bėgime.

Iš viso renginyje bėgo rekordinis skaičius bėgikų – apie 13 tūkstančių. Nemažai jų į Vilnių atvyko iš užsienio valstybių. 

Skaitykite daugiau