Vaida Grikšaitė-Česnauskienė laukiasi trečio vaiko

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-23 13:47
Futbolininkas Deividas Česnauskis (35) su žmona Vaida Grikšaite-Česnauskiene (33) laukia šeimos pagausėjimo. Du sūnus auginanti pora ruošiasi trečios atžalos gimimui, praneša 15min.

Džiugią naujieną 15min patvirtino pati V.Grikšaitė-Česnauskienė. Moteris paatviravo, kad gandrai šeimą turėtų aplankyti vasaros pradžioje.

„Dar nežinome, ko laukiame, – berniuko ar mergaitės“, – kalbėjo ji.

V.Grikšaitė-Česnauskienė sakė jau kurį laiką pasvajodavusi apie trečią vaiką. „Neslėpsiu. Kažkur giliai turėjau tų minčių, kad galbūt reikėtų imti mąstyti apie trečią vaiką. Visgi pačiai 33-eji, būtų trečias vaikas šeimoje... Svajojau nedrąsiai, bet štai, nutiko. Siurprizas. Tokia dovana labai pradžiugino mus ir mūsų artimuosius“, – šypsojosi.

Nekantriai šeimos pagausėjimo laukia ir du Česnauskių sūnūs.

„Žinoma, džiaugiamės. Mums tai – netikėta dovana. Esame labai laimingi. Berniukai – Deividas, kuriam dabar aštuoneri, ir Rojus, kuriam penkeri, laukia... Vyresnysis laukia broliuko, mažasis laukė mergaitės, bet dabar persigalvojo. Kaip ir tėtis, sūnūs dabar intensyviai žaidžia futbolą, taigi mažasis paskaičiavo, kad jei vyresnysis stovės vartuose, tai pats neturės kam perduoti kamuolį. Vadinasi, reikia dar vieno broliuko.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

15min primena, kad Deividas Česnauskis ir grožio konkurso „Mis Lietuva 2002“ nugalėtoja Vaida Grikšaitė susituokė 2008-ųjų birželį. Tuo metu pora gyveno Škotijoje, kur rungtyniavo futbolininkas. Vestuvės įvyko Klaipėdos Marijos, Taikos Karalienės bažnyčioje.

Netrukus sutuoktiniai susilaukė pirmo sūnaus Deivido. Antrasis berniukas – Rojus – gimė 2011 metų vasarą.

Šiuo metu D.Česnauskis yra futbolo klubo „Trakai“ kapitonas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida ir Deividas Česnauskiai į pirmą klasę išlydėjo vyresnėlį Deividą: „Laukia ilgi rudens vakarai“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai