Vaida Grikšaitė-Česnauskienė festivalyje „Sveika, Neringa!“ linksminosi su itin brangiu žmogumi

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vaikais / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasaros sezono atidarymą skelbiantis festivalis „Sveika, Neringa!“ jau įsibėgėjo. Sporto ir aktyvaus laisvalaikio šventė šeimoms sutraukė gausybę pajūrio gyventojų bei svečių. Tarp jų buvo galima išvysti ir ne vieną žinomą žmogų.

Įspūdingą penktadienio koncertą stebėjo ir Vaida Grikšaitė-Česnauskienė.

„Mes čia jau dvi savaitės ir mūsų atostogos netikėtai prasitęsė dar kelioms dienoms, todėl turėjome galimybę dalyvauti ir šiame festivalyje. Vyrui teko išvažiuoti dirbti į Vilnių, todėl visus tris vaikus – čia esame ir su vos 11 mėn. dukryte – man padeda prižiūrėti anyta“, – šypsojosi žinoma moteris.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vaikais / Viganto Ovadnevo nuotr.

„Vyresnysis sūnus siūlė užsirašyti į bėgimą, bet jam atsakiau, kad su trijule neblogai prisilakstau ir taip. Juolab, mažoji dar prie manęs prisirišusi, todėl būtų kiek sudėtinga. Bet kuriuo atveju, čia nemažai sportuojame, aktyviai leidžiame laiką, todėl, nors festivalyje būsime ramus stebėtojai, mūsų gyvenime sportas ir sveikatingumas užima tikrai ne paskutiniąją vietą“, – pasakojo V.Grikšaitė-Česnauskienė.

„Visur yra gerai, bet Lietuvoje geriausia, o Nidoje poilsis – nuostabus. Man labai patinka pabėgti nuo pasaulio, nuo žmonių, norisi paplūdimio, kuriame esi beveik vienas… Neringoje būtent tai ir gauname, todėl ją renkamės savo atostogoms“, – atskleidė trijų vaikų mama.

Šeštadienio vakarą pajūrio gyventojai ir svečiai linksminsis nemokamuose žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertuose. Vasaros sezono pradžią skelbs Leon Somov, Daddy Was a Milkman ir Beatrich. Po įspūdingo koncerto norintys grįžti į Klaipėdą galės pasinaudoti nemokamu autobusu, nuvešiančiu iki perkėlos.

Festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“ (67 nuotr.)
+61
Skaitykite daugiau