Vaida Genytė po vakarienės pas Liutaurą Čepracką išvažiavo ištinusiomis lūpomis

Vaida Genytė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-28 10:30
Atlikėja Vaida Genytė, atvykusi prabangios vakarienės į kulinaro Liutauro Čepracko loftą, išvyko gerokai išsigandusi ir sutrikusi. Filmuojant laidą „Lietuvos superšefas“, vienas iš dalyvių savo desertą gardino medumi, kuriam V.Genytė yra smarkiai alergiška. Deja, atlikėja apie suvalgytą medų sužinojo tik pabaigusi desertą.

„Čia buvo medaus? Deserte? Aš jam alergiška“, – nustėro atlikėja, išgirdusi pilną patiekalo sudėtį. „Lūpos jau tinsta... Bet nieko, tau tinka“, – bandė pajuokauti kita komisijos narė, atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

„Taigi moterys net moka pinigus už tai, kad lūpos putlesnės būtų“, – humoru situaciją bandė užglaistyti ir laidos šeimininkas L.Čeprackas.

Laimei, deserto ragavimas yra paskutinė užduotis L.Čepracko svečiams, tad netrukus V.Genytė galėjo vykti namo.

„Vaikystėje ir paauglystėje medui alergiška nebuvau, tai išsivystė vėliau. Esu turėjusi ir labai rimtų atvejų... Nežinau, kaip čia baigsis. Tikiuosi, šįkart vaistų neprireiks“, – skubėdama po filmavimo nerimavo atlikėja.

„Su medumi visada yra ta pati problema, kad jo net labai mažas kiekis dažnai naudojamas vos ne kaip prieskonis, pavyzdžiui, kaip ir čia – desertuose“, – pridūrė V.Genytė.

Tiesa, žinomai moteriai apkarto ir laidos „Lietuvos superšefas“ dalyvių užkandžių ragavimas. Lašišos tartarą turėjusi įvertinti V.Genytė tik po laidos pripažino, kad išvis nemėgsta žalios ir pusžalės žuvies bei mėsos – filmavimo metu moteris iš mandagumo tepasakė, kad paragavus vieno iš užkandžių jai ėmė graužti gerklę.

Kokius įvertinimus dalyviams skirs tiek streso laidoje patyrusi V.Genytė, LNK žiūrovai sužinos šeštadienį 17 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai