Vaida Genytė paliko grupę „La Forza“: „Atgal nebesidairau“

Renata Norvilė ir Neringa Nekrašiūtė (kairėje) ir Vaida Genytė (dešinėje)/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-04 17:02
Nuo šiol išskirtinės muzikos gurmanai mėgausis tik dviejų „La Forza“ grupės narių Renatos Norvilės ir Neringos Nekrašiūtės atliekama muzika. Grupėje nuo pavasario nebedainuojanti Vaida Genytė sako, kad atgal nesidairo ir sugrįžti bent jau kol kas neplanuoja. Moteris šiuo metu sutelkusi jėgas į solo karjerą.

„La Forza“ grupė klausytojams buvo puikiai pažįstama. Renata Norvilė, Vaida Genytė ir Neringa Nekrašiužūtė sudarė tvirtą jos branduolį. Po vieną merginos koncertavo jau daugelį metų, tačiau susibūrimas į vieną komandą lėmė didelius iššūkius bei žiūrovus sužavėjusius užmojus. Praėjusiais metais „La Forza“ net išbandė savo jėgas nacionalinės „Eurovizijos“ scenoje.

Vaida Genytė
Vaida Genytė

Tiesa, nuo pavasario koncertuose ir viešumoje Renata Norvilė ir Neringa Nekrašiūtė rodėsi be Vaidos Genytės. 

V. Genytė portalui Žmonės.lt prisipažino, kad sprendimą pasitraukti iš bendros muzikinės veiklos ji priėmė pati. Ir tai nutiko senokai. Šiuo metu Vaida į žvelgia tik į priekį ir bent jau kol kas į grupę sugrįžti neketina.

„Aš esu toks žmogus, kuris stengiasi nesidairyti atgal. Mano žingsnis buvo gerai apgalvotas. Grupės narės – nuotabios moterys, kurias gerbiu kaip žmones ir joms linkiu geriausios kloties bei didžiausios sėkmės. Esame subrendusios moterys, todėl išsiskyrėme taip pat brandžiai ir be jokių pykčių“, – portalui Žmonės.lt sakė V. Genytė. 

Naujausi straipsniai