Vaida Genytė: „Dabar išgyvenu gražios ramybės laiką“

Vaida Genytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-09 11:58
Vasara daugeliui scenos žmonių – pats darbymetis, kuomet nėra kada atsipūsti ir skirti pakankamai laiko artimiesiems. Tačiau dainininkė Vaida GENYTĖ (43) sako, kad jos darbymetis – dažniausiai savaitgaliais, todėl vasara tikrai neatima jos iš šeimos. Laikas, praleistas, su vyru baldų dizaineriu-technologu Aidu Marazu (42) ir keturiolikmečiu sūnumi Ainiumi jai – pats geriausias ir prasmingiausias.

Dvidešimt metų santuokoje gyvenanti Vaida neslepia, kad dabar ji išgyvena gražios ramybės laiką. Jai svarbu, kad namuose vyrautų santarvė ir harmonija. To mokosi iš abiejų tėvų, kad reikia išgyventi, išbūti visus sunkumus, išspręsti visas situacijas, o ne apsisukus išeiti ten, kur atrodo lengviau. „Per mūsų bendro gyvenimo su Aidu metus buvo daug išgyvenimų, pasiaukojimo etapų... Dabar mes laimingi, kad esame geri vienas kitam“, – reziumuoja.

Dar vienas lemtingas vyras Vaidos gyvenime yra sūnus Ainius. Tai žmogus, kurį labiausiai myli ir dėl kurio paaukotų viską. „Galbūt netgi dėl to noro būti tobula mama turime tik vieną vaiką“, – netikėtai prisipažįsta. Neslepia, kad stengiasi sūnui būti pagarbi, jautri, mylinti, bet griežta ir reikli.

Tačiau tik šeimyninėje idilėje Vaida neužsidaro. Netrukus pradės ruoštis įdomiems, naujiems muzikiniams projektams. „Man labai gera nuo to, ką dabar darau. Dėmesio, žinomumo ir populiarumo man irgi pakanka. Koncertuoju filharmonijoje, prestižinėse salėse ir scenose. Esu lygmenyje, aukštesniame nei kada nors anksčiau...“ – užtikrintai sako dainininkė.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

„Žmonės" Nr. 32

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: „Žmonės" Nr. 32, Author: Žurnalas „Žmonės", Name: zmones_32_issue, Length: 25 pages, Page: 1, Published: 2017-08-09

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai