Vaida Genytė buvo įsimylėjusi Egidijų Sipavičių: „Jis – grožio etalonas“

Vaida Genytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-22 11:13
Atsinaujinusios BTV muzikiniame realybės šou „Dainuok mano dainą“ premjeroje solistė Vaida Genytė atskleis mažytę paslaptį, apie kurią niekam nėra prasitarusi: ji buvo įsimylėjusi dainininką Egidijų Sipavičių.

„Dainuok mano dainą“ kiekvieną šeštadienį dainuos vieni kitų dainas – čia atgims ne tik muzikiniai kūriniai, bet ir malonūs prisiminimai.

Šį šeštadienį žiūrovai išvys pirmąją realybės šou seriją. Devyni garsūs muzikos pasaulio profesionalai limuzinais atvyko į sostinės poilsio ir pramogų centrą „Belmontas“ ir sužinojo, kas bus jų bendražygiai projekte.

Išvydusi superhito „Antilopė“ atlikėją, Lietuvos rokenrolo karalių Egidijų Sipavičių, Vaida net nuraudo: „Aš buvau jus įsimylėjusi kažkada“. Egidijus nesutriko: „O aš įsimylėjęs visada!“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vaida kiek kuklinasi prisiminusi meilės istoriją. „Kai buvau paauglė, labai patiko Egidijus. Klausiau jo dainų ir svajojau, kaip būtų gera kartu. Kai jis atvyko koncertuoti pas mus į Molėtus, visą dieną buvau lyg nesava. Slankiojau gatvėmis ir... pamačiau jį! Ilgi plaukai, elegantiška eisena... ech...jis prieš koncertą tiesiog žygiavo į parduotuvę, bet mano mintyse jis buvo princas, atvykęs pas mane į mažą miestelį. Ir šiandien Egidijus man – vyro grožio etalonas“, – prisimena Vaida.

Egidijus tokių „meilių“ turėjo ne vieną ir ne dešimt. „Tais laikais buvau itin populiarus, ne viena mergina svaigo dėl manęs. Nieko nuostabaus, kad viena iš jų – Vaida“.

Šeštadienį žiūrovai išvys Aleksandro Ivanausko Faros ir grupės „Rondo“ dainų koncertą. Vaida pasirinko romantišką kūrinį „Laukų gėle“. „Labiausiai man patiko Vaidos pasirodymas. Sopranas šiai dainai labai tiko“, – po koncerto santūriai užsiminė E.Sipavičius.

Žavioji šviesiaplaukė, paprašyta įvardyti labiausiai patikusį pasirodymą, taip pat nedvejojo: „Egis gražiausiai padainavo“, – apie E. Sipavičiaus atliktą „Eglę, mano sesę“ atsiliepė Vaida.

Niekada nežinai, kada prigesusi meilės ugnis visai nelauktai ims ir vėl suliepsnos.

Vaidos Genytės prisipažinimas meilėje – jau šį šeštadienį realybės šou „Dainuok mano dainą“ premjeroje 19 val. per atsinaujinusią BTV.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai