Vagys įsilaužė į Natalijos Bunkės namus: „Labiausiai gaila Danieliaus dovanoto žiedo“

Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-10-17 10:50
Dainininkė Natalija Bunkė ketvirtadienio vakarą vykdama į koncertą išgirdo kraupią naujieną – jai paskambinę apsaugos darbuotojai pranešė, kad į jos namą Klaipėdos rajone įsilaužė vagys.

„Tuo metu su panom važiavome į Palangą, į koncertą, man paskambino apsauga ir pranešė, kad įsilaužta į mano namus. Staigiai lėkiau namo, sulaukėme policijos, jie mano namuose dirbo pusė nakties, dabar prie namo palikta gyva apsauga“, – Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

Natalijos namai turi apsaugą, todėl suveikus signalizacijai pareigūnai atvyko per šešias minutes. Vis dėlto tiek laiko ilgapirščiams užteko, kad jie pavogtų Natalijai buvusio vyro dovanotą žiedą su deimantais, grynųjų pinigų.

„Brangiausia, ką pavogė, tai Danieliaus dovanotą žiedą su deimantais, kurį nuo jo gavau vaiko gimimo proga. Jis brangus ne tik materialine prasme, bet ir šiaip, kaip simbolis“, – apmaudo neslėpė Natalija, auginantį sūnų Kristupą.

„Baisiausia net ne nuostoliai, kurie bus tikrai nemaži, bet kad reikės miegoti toliau tuose namuose. Po koncertų dažnai tenka grįžti namo naktį“, – pridūrė Jakuose esančiame name dažnai apsistojanti atlikėja.

Vagystė buvo planuota

Dainininkė pasakojo, kad šiuo metu name dirba pareigūnai. Ir nors į vagystę buvo sureaguota gana greitai, vilčių, kad pavyks rasti nusikaltėlius, Natalija daug neturi.

„Tikiuosi, kad pavyks sugauti vagis, nors kiek tai įmanoma, nežinau.  Visas namas apibarstytas juodais milteliais, bandoma rasti pirštų atspaudų. Važiuosiu į namą netrukus, nes atvyks ekspertai. Reikia viską pateikti draudimui, o tada išsivalyti ir susitvarkyti namą“, – sakė N.Bunkė.

Moteris pasakojo, kad, jos nuomone, vagystei buvo kruopščiai ruošiamasi, o prie jos „dirbo“ ne vienas žmogus. Nors vagims nepavyko išlaužti pagrindinių durų spynos, jie sugebėjo įsmukti per terasos langą.

„Vagystei buvo ruoštasi, nes man visą savaitę suveikdavo signalizacija – tokiu pačiu metu, apie aštuntą valandą vakaro, kaip ir įvyko vagystė.  Signalizacija suveikdavo net keliskart – manau, kad vagys tokiu būdu ruošėsi, stebėjo, per kiek laiko atvyksta apsauga. Veikė tikrai ne vienas žmogus, apsauga sakė, kad vagys iki paskutinės minutės buvo name – jie pabėgo tik tuomet, kai apsauga buvo prie pat namo“, – teigė pašnekovė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai